טקס אליפות העולם Intel Extrme Masters מגיע ואנחנו נסקר אותו – משם!

ממרום גילי ( לא באמת ) אפשר להגיד שהחלום הכי גדול שלי היה להגיע לאליפות העולם בספורט אלקטרוני, כילד ששיחק כמעט כל היום ב-Counter Strike עם חברים, החלום ככל הנראה יתגשם וה- Intel Extreme Masters. איך למה ומה בתפריט של IEM 2016

השנה , בפעם העשירית תערך אליפות העולם בספורט אלקטרוני, האליפות IEM היא הנחשקת ביותר בסבב ESL העולמי והשנה תחזור לקטוביץ, פולין שנחשבת לבירת הספורט האלקטרוני. בתחרות תוכלו לצפות בשחקנים הטובים והמוכשרים ביותר בעולם מתחרים על פרסים על סך 600000 דולר.
אינטל, נותנת החסות הגדולה לתחרות תציג בפני המבקרים והשחקנים את מיטב הטנכולוגיה שלה ותכריז על יוזמות חדשות בתחום הגיימינג שאמורים לגדול בעשור הקרוב בפרט והטכנולגיה בכלל.

כך נראה בשנה שעברה הגמר ב-Intel Extreme Masters
כך נראה בשנה שעברה הגמר ב-IEM

האליפות תערך ארבעה ימים בין ה-4 לחודש מרץ עד ל-7 למרץ. כמו כן האליפות תחולק לאזורים ( Zone ) כדלהלן:

Intel Experience Zone

בואו לראות את ההתקדמות בעולם המשחקים של אינטל, על פני 625 מטר רבוע תוכלו לחוות מציאות מדומה נטו, באמצעות הדרכים החכמות שאינטל מפתחת וטכנולוגיית ה RealSense המשתלבת במשחקים, תוכלו לשחק ולהתנסות בה על המשחקים החדשים ביותר.

מתי: 4-6 במרץ 2016. פתיחת הדלתות ב-10 בבוקר באמצעות כניסה עם כרטיס יומי שתוכלו לקנות במקום או לחליפין החלט מ-12 בלילה בחינם

איפה: באולם אקספו IEM, B1

Intel LAN Party

הכל זה דברים שמסביב, זה הדבר האמיתי. מתחם "מסיבת הרשת" של אליפות העולם לספורט אלקטרוני שמשתרע על פני 750 מטרים רבועים, יש בו מקום ל-200 מחשבים אשר יסופקו על ידי אינטל כמובן, המחשבים יכללו את החומרה העכשיווית הטובה והחזקה ביותר שקיימת, גיימרים יוכלו לשדר את המשחק שלהם וכמובן להשתתף בתחרויות פתוחות לקהל הרחב. באמצעות המחשב יוכלו הגיימרים להתנסות במגוון משחקים חדשים על החומה החזקה ביותר של אינטל.
מתי? 4-6 במרץ 2016, פתיחת הדלתות ב-10 בבוקר באמצעות כניסה עם כרטיס יומי שתוכלו לקנות במקום או לחליפין החלט מ-12 בלילה בחינם. יהיה פתוח לאורך כל שעות ה-EXPO
איפה? ICC קומת קרקע. יהיה איזור VIP המיועד לצוותי עיתונות ולאנשים חשובים.

Intel Showroom

תהיו מוכנים לאזור המיועד לראיונות עבור צוות התקשורות בלבד.

Interview and Roundtable Opportunities

גרגורי בראיינט, סגן נשיא באינטל ומנכ"ל, פלטפורמת שולחן עבודה, יענה לשאלות ויחלק תובנות על תעשיית המשחקים וידבר על העתיד של מוצרים הקשורים בחברת אינטל.

לי מייקן, מנהל בחברת אינטל, אחראי קשרי מפתחים, יהיה זמין לדבר על הגיוון בתוך תעשיית המשחקים.

כמו כן תהיה גישה לדבר עם קבוצות גיימינג מהמשחקים השונים שלהם אינטל נותנת חסות.

מסיבת עיתונאים תערך בשישי למרץ בשעה 10-100 בבוקר.

ג'ורג' ווהו, מנהל שיווק בנושא שותפויות וחסויות במותג אינטל ומנכ"ל ESL העולמית, רלף רייכרט ידונו בכל העשור האחרון של IEM והשינויים ההולכים וגוברים בענף ה eSports.

March 6, 10-11 a.m. Press Conference

ג'ורג 'וו, מנהל שיווק שותפויות & חסויות מותג אינטל מצטרף רלף רייכרט, מנכ"ל ESL עולמי, כפי שהוא לדון העשור של IEM והשינויים הגוברים בענף eSports.

אנחנו נספר לכם שנהייה באליפות העולם על מנת להביא לכם את כל הראיונות, התמונות הסרטונים וכמובן האלופים של אליפות העולם במשחקי מחשב – Intel Extreme Masters.

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה