"פרוייקט שיקום הקהילה" – החלק שלנו

המצב קשה על זה אין מה להתווכח, הגיימרים קוראים לשינוי, יוצרי התוכן זקוקים לעזרה, אנחנו כאן!

בעקבות אירועים שהתרחשו בתקופה האחרונה, אנשים רבים הבינו שאי אפשר להמשיך ולחייב לפעול למען קהילה טובה יותר.
בישראל כמו בכל מקום, אנשים בכל הגילאים פונים אל האינטרנט ואל היוטיוב בפרט כדי להציג את התוכן האהוב שלהם, אותם אנשים מתחילים ליצור תוכן מאהבה לתחביב שלהם, אותם אנשים שטובים במה שהם עושים זוכים גם להצליח ולהגיע גבוה ולצערנו חלק מהאנשים שמצליחים שוכחים איפה הם היו בתחילת הדרך…

כחלק מקהילה ישראלית קטנה, אנחנו רוצים לתרום לשיפור הקהילה באמצעות לקיחת חלק ב"פרוייקט שיקום הקהילה" שהציע היוטיובר המוכר Xpiner.
יוצרי התוכן הגדולים נהנים מהתמיכה שלנו, אך כשהצדדים מתהפכים אותם יוצרים אינם מעוניינים בשום מגע עם אותם אנשים קטנים שתמכו בהם לאורך הדרך הארוכה להצלחה.
אנחנו בגלקסיית המחשבים רוצים לבנות קהילת גיימרים מגובשת ואוהבת, אנחנו חושבים שכל מי שרוצה להצליח יכול לעשות זאת ואת ההצלחה הזאת נשים באמצעות אחדות ועזרה אחד לשני.

עכשיו, שלא תבינו לא נכון כי בוודאי שעם ההצלחה כמובן נקבל המון הצעות מחברות גדולות שמעוניינות לשתף איתנו פעולה, ואין עם זה שום בעיה, אך חשוב לזכור שצריך לשמור על גיבוש ואחדות עם הקהל, להמשיך להביא תוכן איכותי ולא לשכוח למה התחלתם את התהליך הזה מההתחלה.

שון מהערוץ Xpiner התחיל את הפרוייקט והציע עזרה לערוצי יוטיוב שזקוקים לה, וכל מי שתומך בפרוייקט מעלה סרטון יחד עם "פרוייקט שיקום הקהילה" ומציג את חלקו.
הדבר תפס וכבר עשרות יוטיוברים עשו זאת, וכן גם אנחנו כאן רוצים לעזור ליוצרי התוכן הקטנים, והגדולים !

אז איך נעשה זאת?
יש לכם ערוץ? דף פייסבוק? רעיון? משהו שאתם רוצים להצליח איתו מוכנים להשקיע בו? צרו איתנו קשר ואנחנו נערוך איתכם ראיון בלעדי על הנושא שתבחרו, את הראיון נפרסם פה ונאפשר לכל הגולשים לצפות ולהגיב.
אבל רגע זה לא הכל, לפני כמה זמן באתר הייתה פינה "היוטיוברים שלנו" אנחנו מחזירים אותה! יש לכם ערוץ? שלחו לנו בדף הצור קשר את הפרטים ואנחנו נתן לכם אפשרות לפרסם את הסרטונים שלכם באתר שלנו, נשמע מעניין?

את הראיון הראשון אנחנו נעשה עם מקים הפרוייקט, שון -Xpiner, שאלנו אותו כמה שאלות ואלו התשובות שלו:

 "מה דעתך על עולם הגיימינג בישראל?"

עולם הגיימינג בישראל הוא די פעיל וגדול ביחס למדינתנו הקטנה. יש פער עצום בכל שנה שעוברת, ואם מסתכלים בהפרש של 5 שנים זה מאוד משמעותי. למרות שהדור של היום כמעט ולא מבין בגיימינג כלום מהסיבה הפשוטה שהם לא עברו את התהליך ההתפתחותי שלו.
תתן לילד לשחק בסטריט פייטר 2 הוא יצחק לך בפנים "איכסה איזה גראפיקה" לעומתי וכל ילידי שנות ה-90 וה-80 שזה יחזיר אותם אחורה עם חיוך.
אז בשבילנו זה היה ה-דבר של אותה התקופה.

"מה הניע אותך להתחיל את הפרוייקט?"

מה שהניע אותי לפרויקט זה חוסר הכרה ביוטיוברים שבאמת נותנים מעצמם לעומת אלו שעושים רק פרסומות ולא מעלים בכלל.
שלא תבינו לא נכון, אין רע בלעשות כסף ממה שאתה אוהב.
אבל לא בא בחשבון שזה יהיה רק זה על חשבון הצופים שבנו אותך ומאמינים לך.

"מה לדעתך אפשר לעשות כדי לשפר את המצב?"

מה שצריך לעשות על מנת לשפר את המצב זה להכיר ביוטיוברים שמשקיעים, אלו שעושים את זה כי הם אוהבים את זה. ולא להכיר באלו במנצלים את הצופים שלהם רק למטרות רווח. בדגש על ה"רק".

שמחנו לדבר עם שון, ואני בטוח שיש עוד הרבה מכם שירצו להציג את עצמם כאן באתר, מחכים לכם בדף הצור קשר 🙂

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה