Inhumans – דמויות ותאריך צילומים נחשפו

ה-Inhumans של Marvel מגיעים לטלוויזיה ולנו יש פרטים מי ומתי.

ה-Inhumans היא אחת הקבוצות האגדיות של Marvel, למרות שאינם מפורסמים בקהל הרחב כמו הנוקמים או האקס-מן, חובבי הקומיקס שבינינו מכירים הרבה זמן את משפחת המלוכה העוצמתית כבר מספר טוב של שנים ותמיד רצינו לראות אותם בפעולה על המסך הגדול.

לצערנו הסרט שכל כך רצינו לראות נאלץ על המסך הגדול בוטל, אבל קיבל חיים חדשים באמצעות שיתוף פעולה בין ABC,IMAX ו-Marvel וכעת יהיה עונה שלמה בת 8 פרקים בטלוויזיה, אפילו שזה לא סרט קולנועי מלא, 2 הפרקים הראשונים של הסדרה יעלו לתצוגה מוגבלת ב-IMAX, הסדרה תתחיל שידורים בספטמבר השנה הזאת כפי שציינו בכתבה קודמת.

עד כה לא קיבלנו יותר מדי פרטים על כוכבי הסדרה, הנחנו כי אלו יהיו בני משפחת המלוכה האהובים מהקומיקס אבל ה-Inhumans שעד כה נחשפנו אליהם היו Quake ו-Yo-Yo מהסדרה Agents of S.H.I.E.L.D, אז הרבה חששו שדמויות אהובות כמו Black Bolt ו-Lockjaw לא יהיו חלק מהסדרה ונקבל דמויות שאנחנו לא מכירים, ובכן, יש פחות סיבה לדאוג, על פי מקור מאוד קרוב להפקה של סדרת הטלוויזיה, הם מחפשים שחקנים עבור 7 דמויות ראשיות של הסדרה, עם כל דמות צורף תיאור קל עם שם מומצא אבל אפשר לפי התיאור להבין מי זה מי.

  • ברודריק – זכר לבן בן 30 עד 40 – יכול להגיד המון רק באמצעות מבט, חזק, מתחשב ומופנם, הוא לא רגיל לכך שיפקפקו בו או הצוריך לתת מענה למישהו, על גבול השחצנות.

 

  • מארג'ורי – אישה לבנה בת 30 עד 40 – יועצת אלגנטית ואינטליגנטית לבעלה, היא נאבקת למצוא את מקומה מחוץ למערכת היחסים שלהם, בזמן שאחרים נוטים לראות אותה כאישה יפה. חזקה ובעלת משאבים, היא לא מפחדת לשבור את החוקים כשצריך.

 

  • מרטי – גבר לבן בן 30 עד 40 – אחיו הצעיר של ברודריק, אינטיליגנט, מקסים ונאות. הוא נתפס כאיש של העם אבל בסוד חומד כוח.

 

  • קווין – גבר בן 30 עד 40 – צנום, המוח שלו זה הנכס הכי גדול שלו. תמיד מוכן עם תוכנית פעולה, ההשקפה שלו על החיים היא תמיד שהכוס חצי ריקה שבורה ומלוכלכת. למרות שההשקפה שלו דיכאונת, יש לו חוש הומור יבש.

 

  • גריידי – גבר בן 25 עד 35 – חצוף ונמהר, יש לו בעיות לשלוט בדחפים שלו, דבר שמכניס אותו לצרות, בין אם זה נשים, אלכוהול או ללכת מכות. הוא את החיים וחי ברגע, לטוב או לרע.

 

  • קריסטין – אישה לבנה בת 18 עד 25 שתשחק בת 18 – מלאת תובנה אבל עוד לומדת את דרכי העולם, היא צעיר שחצנית, חצופה ועצמאית, היא גם מסורה מאוד למשפחתה.

 

  • טימותי – זכר בן 25 עד 35, יצטרך לשים איפור – אתלטי. התמונה המושלמת של המילה "קול". הוא רגוע תחת לחץ ומוכן לעשות הכל כדי שהעבודה תושלם.

לבקיאים בדמויות הקומיקס ממשפחת המלוכה, אפשר לדעת שברודריק זה בלאק בולט, מלך ה-Inhumans שלא מדבר כי הקול שלו יכול להשמיד הרים, מרג'ורי זו מדוזה, אישתו של בלאק בולט עם שערה הקטלני, מרטי הוא מקסימוס המטורף והגאון, קווין זה אמן אומניות הלחימה קארנאק, גריידי זה גורגון שיכול ליצור רעידות אדמה עם רגליו, קריסטין היא קריסטל שיכולה לשלוט בכל האלמנטים, וטימותי הוא טריטון התת ימי.

לא רק שהתיאור של הדמויות מתאים לתכונות הדמויות בקומיקס אלא שגם האות הראשונה בשם של כל דמות בהפקה היא אותה האות של אותה הדמות בקומיקס, בנוסף נראה כי ההפקה מכוונת לליהוק בוגר ומנוסה לעומת משפחת מלוכה צעירה.

הדמות היחידה שחסרה הוא הכלב האהוב Lockjaw שמסוגל לשגר את המשפחה לכל מקום, למרות שאינו מפתיע שהוא לא ברשימה, לא רק שהליהוק יהיה אחריותו של מישהו אחר במקרה ויחליטו להשתמש בכלב אמיתי אבל רוב הסיכויים ש-Lockjaw יהיה כלב ענק ממוחשב בגרפיקה דיגיטלית.

בנוסף, צוות הליהוק צריך למהר, ככל הנראה, מפני שהתחלת הצילומים כבר נקבעו לאמצע מרץ השנה, מה שאומר שיצטרכו למצוא את המשפחה שלהם תוך חודשיים בלבד, זה מאוד מאכזב לדעת שמשפחה כל כך דינמית ומעניינת בקושי יכירו אחד את השני או אפילו במקרים מסוימים לא יתאימו לתפקיד עקב לוח זמנים לחוץ.

Marvel ו-ABC השתפרו מאוד בעונה האחרונה של Agents of S.H.I.E.L.D והם מביאים משהו באמת ייחודי שלא נראה עד כה על המסך הקטן עם סדרת ה-Inhumans, אז בואו נקווה שיעשו כבוד למשפחת המלוכה הייחודית.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. במשפט: לבקיעים בדמויות הקומיקס ממשפחת המלוכה
    כותבים בקיאים ולא בקיעים

השאר\י תגובה