בית / חדשות / The Inhumans – פוסטר וחשיפה של טריילר רשמי

The Inhumans – פוסטר וחשיפה של טריילר רשמי

Marvel חושפים פוסטר חדש יחד עם טרילר רשמי ותאריך היציאה של סדרת הטלוויזיה החדשה The Inhumans

אנחנו לא הראנו יותר מדי התרגשות לסדרת הגיבורים החדשה של Marvel ב-ABC, בין אם זה תמונות מהסט או הדליפה של הטריילר הראשון של The Inhumans, תמיד מצאנו משהו לא טוב בקשר לסדרה של משפחת המלוכה החייזרית. אנחנו מרגישים כך גם עם הטריילר הרשמי שפורסם לאחרונה על ידי Marvel, אבל אנחנו לא מרגישים כך עם הפוסטר הרשמי.

Marvel החליטו להציג לנו את הפוסטר הראשון של הסדרה החדשה ותאריך שחרור של ה-25 לספטמבר ברשת ABC, ארבע שבועות אחרי שהפיילוט יוצג בפעם הראשונה על מסכי הקולנוע של IMAX בארצות הברית. בנוסף, אחרי מספר שבועות מאז דליפת הטריילר, הם סוף סוף מציגים לנו את הטריילר הרשמי, שכולל כמה דברים חדשים.

אחרי שירדנו על האופן שבו נראים ה-Inhumans בתמונה הקבוצתית ש-Marvel שיחררו וחשבנו שמדוזה לא דומה בכלל לאיך שהיא נראת בקומיקס, הפוסטר החדש גורם לה להראות הרבה יותר טוב, עם השער שלה שנראה חי וכמעט משתלט על הפוסטר כולו. בנוסף, זה נהדר לראות את איוון ראהון במרכז הפוסטר בתור הנבל שכמובן ידהים אותנו, אבל אנחנו עדיין לא מתים על המראה של Black Bolt.

הטריילר לעומת זאת, גורם לנו שוב לא לצפות ליותר מדי כשזה קשור ל-Inhumans. למרות ש-Lockjaw נראה הרבה יותר טוב בטריילר הגמור, רוב הדיאלוג שאנחנו שומעים, נשמע די גנרי וחסר רגש, אפילו הדיאלוג שראהון מקבל נשמע חסר טעם בשביל מישהו שמגלם נבל נבזה בצורה כל כך טובה, כמו שראינו במשחקי הכס. ושוב, למרות שחזרנו על זה פעם אחר פעם, השחקן שמגלם את Black Bolt פשוט לא מתאים לתפקיד. אין לו נוכחות והוא פשוט נראה כמו בחור ממוצע שאבוד בעיר הגדולה.

למרות שהטריילר החדש לא הלהיב אותנו, עם פוסטר חדש ומרשים, ותאריך יציאה רשמי של הסדרה החדשה ברשת ABC, אנחנו ממשיכים לקוות שהסדרה The Inhumans תפתיעה אותנו ונקבל סוף סוף אדפטציה ראויה למשפחת המלוכה האגדית של Marvel.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *