טיזר טריילר חדש למשחק Insurgency Sandstorm

היכוננו היכוננו, משחק היריות Insurgency Sandstorm מקבל טריילר חדש וקטנטן מראה לנו קצת ממה שמצפה לנו אז יאללה בואו נמשיך!

אז כמה דברים לפני שניתן לכם את הטריילר (לא להציץ, זה לא יפה!). המשחק Insurgency Sandstorm עבר כמה רמות אבולוציוניות, שודרג ובא אליכם עם מגוון של דברים נחמדים.
נתחיל בזה שהמשחק נבנה על בסיס מנוע גרפי של Unreal Engine 4 עם שדרוגים חמודים הנלווים לזה. נמשיך בזה שהמשחק מביא עוד אופציות למשחקיות ומצבי משחק נגד המחשב ונגד שחקנים אחרים. אם אתם חוששים שהשינויים ישפיעו על המשחקיות ליבה של המשחק, אל נא תחששו כי זה נשאר כמו שצריך.

בין הדברים הנחמדים שהזכרנו למעלה נחווה כלי נשק עם פיזיקה ותכונות שונות כגון יכולות חדירה וצניחה בליסטית של הקליע, תוכלו להחליף את המחסניות שלכם מהר אם נקלעתם לצרה, אפילו לבחור בין אם לפתוח דלת בעדינות או להיכנס בו ולהראות לכולם מי הבוס!. המשחק יאפשר קבוצות של 16 נגד 16 כשאתם סופגים אש ממטחי ארטילריה, מסוקי קרב שינסו לחורר אתכם, מזל"טים שיעשו לכם את המוות (או להם, תלוי מצב), מתקפות אוויריות ובשביל אלה שקשה להם ללכת -יש רכבים!.

המפות גם קיבלו שינוי (יש רכבים אז בואו נעשה מפות גדולות יותר עם נקודות שליטה ומספיק מקומות לקרבות….כן!) אפשר לשחק את המפות גם נגד המחשב. דבר אחרון לפני שניתן לכם את הטריילר ואת הפרטים היבשים למי זה יוצא ומתי, במשחק נקבל גם את האפשרות לעצב את הדמות שלנו וקרבות מדורגים (יעני Ranked Matchmaking). אני מקווה שאתם חזקים בשיתוף פעולה, כי הזאבים הבודדים יקבלו פחות נקודות מאשר שחקנים קבוצתיים אז יאללה, לתרגל את היכולות החברתיות שלכם!

חפירה חפירה חפירה חפירה, חפירה חפירה משחק חפירה…אז בלי להתעכב יותר מדי, קבלו את הטריילר!

המשחק יוצא למחשב, ל-PS4 ול-Xbox One, מתי? בהמשך השנה….איזה מוריד זה היה אבל זה מה יש!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה