איירון פיסט” מבוטלת אחרי 2 עונות ב-Netflix

סדרת הגיבורים “איירון פיסט” של Marvel מגיעה לסופה אחרי עונה שנייה מוצלחת

אחרי האכזבה של “המגנים” ועונות (לדעתי) די משעממות של “לוק קייג'” ו”ג’סיקה ג’ונס”, קיבלנו עונה לא רעה בכלל של “איירון פיסט” שהצליחה לגרום לנו, בשונה מהעונה הראשונה, אשכרה להתעניין במיתולוגיה של אגרוף הברזל וסיפקה לנו סוף מעניין עם דני באסיה עם אקדחים של אגרוף ברזל קודם וקולין בתור אגרוף הברזל הנצחי החדש של ניו יורק.

אבל, נראה שהמנהלים ב-Netflix לא ראו סיבה להמשיך את סיפורם של דני רנד וקולין ווינג, והחליטו לשים סוף לסדרת הקומיקס של Marvel. הנה הצהרה רשמית של החברה ו-Marvel TV:

איירון פיסט” של Marvel לא תחזור לעונה שלישית ב-Netflix. כולם ב-Marvel Television ו-Netflix גאים בסדרה ומוקירי תודה על כל העבודה הקשה של צוות השחקנים שלנו, צוות ההפקה ומנהלי הסדרה. אנחנו מודים על המעריצים שצפו בשתי עונות אלו, ועל השותפות שלנו כתוצאה מסדרה זו. בזמן שהסדרה סיימה את ריצתה ב-Netflix, אגרוף הברזל הנצחי ימשיך לחיות.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

לפי המשפט האחרון של ההצהרה, יכול להיות שמתכננים ב-Marvel להחזיר את דני רנד למסך הקטן בצורה אחרת, אולי בשירות הצפייה הישירה של Disney. אבל זה בהחלט מאכזב שסדרות הגיבורים של Marvel יצרו מצב מאוד מעניין עם העונות האחרונות שלהן (לוק קייג’ עכשיו ברון פשע), שלא נזכה לראות את התוצאה הסופית על המסך, או אפילו את התגובה של דני לחזרתו מהמתים של מאט.

כוכב הסדרה, פין ג’ונס, הגיב לסיום הסדרה באינסטגרם בצורה מאוד חיובית ומכובדת, בה הוא מודה למעריצים על התמיכה ומודה על כך שזכה להגן על ניו יורק.

בכל מקרה, בואו נקווה שנזכה לראות את דני רנד חוזר למסך, בין אם זה בהמשך הסדרה בשירות הצפייה של Disney או פשוט נלחם בפשע באחד מהפרקים של לוק קייג’. מה שבטוח, אגרוף הברזל הוא נצחי.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה