בית / חדשות / Inhumans – איוון ריאון מלוהק בתור Maximus

Inhumans – איוון ריאון מלוהק בתור Maximus

סדרת ה-Inhumans קיבל כעת את הליהוק הראשון המואשר שלה, איוון ריאון בתור Maximus.

איוון ריאון, כוכב סדרת הקומדיה Vicious וסדרת גיבורי העל הבעיתיים “עברייני על”, הראה טווח רחב של משחק בקריירה הצעירה שלו, אבל רק כאשר התחיל לענות אנשים כאדם הכי בלתי נסבל בטלוויזיה, רמזי בולטון ב”משחקי הכס”, הרבה אנשים הכירו בכשרון של השחקן הצעיר, וכעת הוא מצטרף לאחד האולפנים הכי גדולים בהוליווד לקאסט של הסדרה הבאה של Marvel המבוססת על ה-Inhumans, בתור Maximus.

 

היו מספר שמועות על ליהוקים אחרים לסדרה החדשה, אליסיה רוטארו (“על טבעי” ו”החץ”) בתור Medusa, השחקן אוון הרן בתור Gorgon ואליאנה ג’ונס בתור Crystal, אבל איוון ריאון מהווה הליהוק המואשר הראשון על ידי ג’ף לאוב, ראש מחלקת הטלוויזיה של Marvel והמפיק בפועל של הסדרה החדשה.

היכולת של איוון להיות מקסים, מחוספס, ועדיין להיות באופן בלתי צפוי מסוכן, הם בדיוק הדברים שהיינו צריכים כדי להביא את הדמות לחיים. אנחנו נרגשים לצרף אותו להפקה.

המפיק בפועל של שני הפרקים הראשונים, סקוט בוק, הוסיף:

Maximus הוא דמות מורכבת. אהוב, מקסים, טרגי ורשעי, הכל ביחד, ואנחנו מאוד נרגשים שיש לנו מישהו מוכשר כמו איוון.

Maximus הוא אחיו הצעיר של Black Bolt, והיה המנהיג של צוות ה-Inhumans בדפי הקומיקס. הוא האמין שהקבוצה הייתה צורת החיים הכי מדהימה בכדור הארץ. הוא שואף לשלוט בזן ה-Inhumans ולחסל את האנושות לגמרי, מה שמביא אותו לבגוד באחיו הבוגר ולהשבע לקחת ממנו את כס המלכות. אחרי שראינו כמה בוגדני וצמא לכוח איוון היה ב”משחקי הכס”, ואין לי צל של ספק שהוא הולך להדהים את כולנו בסדרה החדשה של Marvel.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *