ג’קי צ’אן מודיע שסרט רביעי בסדרת שעת שיא הולך לקרות

אחרי עשור, סרט רביעי בסדרת סרטי “שעת שיא” בדרך אלינו

הוליווד אוהבת להחיות כותרים ישנים, בין אם זה סדרת סרטי “ליל המסכות” או כותר “שליחות קטלנית” המצליח, הוליווד ממשיכה לחזור לכותרים המצליחים ביותר שלה בעשורים הקודמים. כעת, אחרי עשר שנים מאז הסרט השלישי בסדרת “שעת שיא”, אנחנו מגלים שסרט רביעי בסדרת סרטי הפעולה קומדיה בכיכובם של כריס טאקר וג’קי צ’אן בדרך אלינו.

שני הסרטים שבסדרה אולי היו הצלחה מסחררת כשיצאו ב-1998 ו-2001, אבל הסרט השלישי בסדרה מ-2007 לא הצליח כל כך בקופות הקולנוע לעומת קודמיו ונחשב לא מצחיק בעיני המבקרים, אבל אי אפשר לפקפק בכימיה הנהדרת של שני השחקנים, שאפשר לראות בברור מהפספוסים הנהדרים של הסרטים, והצמד, יחד עם המעריצים רצו סרט נוסף בסדרה כבר שנים.

ג’קי צ’אן אישר במהלך ראיון לקידום הסרט החדש שלו, שהסרט הרביעי הולך לקרות.

חדשות טובות. שנה הבאה, שעת שיא 4, ואני מקווה שהתסריט גמור. ומחרתיים אנחנו פוגשים את הבמאי ואת כריס טאקר שוב כדי לוודא שאנחנו בכיוון הנכון.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

למרות שהוא לא מציין את שם הבמאי, זה רוב הסיכויים יהיה ברט ראטנר, הבמאי שביים את שלושת הסרטים הראשונים.

יהיה מעניין לראות את ההתפתחות של הסרט והתסריט המתוכנן. ג’קי צ’אן אמר לפני שנים שהוא לא מעריץ גדול של סדרת הסרטים בגלל שסצנות האקשן לא היו טובות כמו סרטיו בהונג קונג והוא לא מבין את ההומור, אבל אפשר לצפות ממנו לתת את כולו כמו בכל פרויקט שלו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה