הסתיימו הצילומים של יחידת המתאבדים של ג’יימס גאן

סרט הקומיקס המצופה של ג’יימס גאן, “יחידת המתאבדים” החדש, מסיים את צילומיו

במקרה ואתם לא יודעים איך האיש שהביא לנו את “שומרי הגלקסיה” של Marvel עומד מאחורי צוות המוזרים של DC- יחידת המתאבדים, ג’יימס גאן לקח את תפקיד הבימוי תחת DC ו-Warner Brothers אחרי שפוטר על ידי Disney בגלל ציוצי טוויטר לא רהוטים מלפני עשר שנים.

מאז העניינים בין הבמאי האהוב והחברה של העכבר המצויר סודרו אבל גאן התחייב להביא למסך הגדול את קבוצת הגיבורים של DC בצורה מצליחה יותר מהסרט הקודם בכיכובם של מרגו רובי וויל סמית’, וסרט זה, כעת סיים את צילומיו, כפי שגאן פירסם בעמוד האינסטגרם שלו.

למרות שאנחנו מצטערים לשמוע שאביו של גאן הלך לעולמו שבועיים לפני התחלת הצילומים והכלב שלו שבועיים לפני סיומם, אנחנו כן שמחים לדעת שהפרויקט הייחודי והמצופה הזה סיים את צילומיו ואנחנו קרובים לראות מה גאן יכול לעשות עם חבורת הפושעים של DC.

בזמן שהסרט החדש נפטר מרוב האנטי-גיבורים שבוססו בסרט הקודם, אנחנו עדיין נזכה לראות את מרגו רובי חוזרת בפעם השלישית לגלם את הארלי קווין, כי ב-DC יודעים שהיא בין הדברים הכי טובים שיש להם ביקום הסינמטי.

הסרט נכון לעכשיו מתוכנן לצאת ב-6 באוגוסט בשנה הבאה, ככה שיש הרבה זמן לעריכות, צילומים מחדש ואפקטים, אז נמשיך להמתין בסבלנות וציפייה.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *