הבמאי ג'יימס גאן יביים את הסרט הבא של שומרי הגלקסיה

הבמאי הנודע ג'יימס גאן נבחר להמשיך לביים ולכתוב את הסרט הבא של שומרי הגלקסיה

"שומרי הגלקסיה: חלק 2" עומד להגיע בחודש הבא וצפוי להיות אחת ההצלחות הכי גדולות של דיסני בשנת 2017. כעת נראה שדיסני מחליטים לא לבזבז זמן וכבר ביקשו מבמאי וכותב הסרט, ג'יימס גאן, שימשיך את סדרת הסרטים על קבוצת ההרפתקנים של הגלקסיה.

השאלה על מעורבותו של הבמאי/כותב של סדרת הסרטים בעתיד החלה לעלות לאחרונה בקרב המעריצים שחששו אחרי "שומרי הגלקסיה: חלק 2" והשתתפות צוות הגיבורים ב"Avengers: Infinity War", שיוצר סדרת הסרטים ג'יימס גאן יחליט להמשיך לפרויקטים אחרים. עד כה הבמאי השיב שהוא היה מעוניין להיות מעורב בסרט השלישי של שומרי הגלקסיה אבל הודיע שאין החלטה סופית מצד הסטודיו, כעת נראה שההחלטה התקבלה.

Guardians-of-the-Galaxy marvel

ההודעה על המשך עבודתו של גאן על הכותר של Marvel הגיעה דרך עמוד הפייסבוק של הבמאי בכבודו ובעצמו, בה הוא מסביר למה החליט להמשיך לקחת חלק בסדרת הסרטים הבין גלקטית האהובה.

אז כן, אני חוזר לכתוב ולביים את שומרי הגלקסיה: חלק 3. בסופו של יום, האהבה שלי לרוקט, גרוט, גאמורה, סטאר-לורד, יונדו, מנטיס ונאבולה – וחלק מהגיבורים הבאים הצפויים להגיע – עמוקה יותר מאשר תוכלו לדמיין, ואני מרגיש שיש להם עוד הרפתקאות לחוות ודברים ללמוד על עצמם ועל היקום הנפלא ולפעמים הנורא בו כולנו חיים. וכמו בסרט הראשון והשני, אנחנו נעבוד על מנת ליצור סיפור שמגיע מעבר למה שאתם מצפים.

לינק לפוסט המקורי.

אלו חדשות מעולות לאלו מאיתנו שמחשיבים את "שומרי הגלקסיה" לאחד הסרטים הכי טובים של סטודיו Marvel. גאן הצליח לתת לנו קבוצת גיבורים בלתי נשכחת בסרט מלא באישיות ויוצא דופן והוא האדם המושלם לשמור על הזהות האהובה של שומרי הגלקסיה אחרי מאבקם עם ט'אנוס ב"Avengers: Infinity War".

כמובן שנדע סופית אם הוא האדם למשימה אחרי שנצפה בסרט החדש על החבורה, שיוצא ברביעי במאי בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, ונראה אם יצליח הבמאי לשחזר את ההצלחה המסחררת שגרמה למשפט "I Am Groot" להיות אחד המשפטים הכי פופולארים בהיסטוריית הקולנוע.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה