ג’יימי לי קרטיס חוזרת לסדרת ליל המסכות

ג’יימי לי קרטיס חוזרת לסדרת הסרטים שהגדירה את הקריירה שלה, “ליל המסכות”

ג’יימי לי קרטיס הרוויחה את התואר של מלכת הצרחות כאשר התחילה את עלייתה לתהילה עם סדרת סרטי “ליל המסכות”, שהתחילה עם סרטו של ג’ון קרפנטר מ-1978. כעת קרטיס חוזרת לגלם את לורי, אחותו של הרוצח האגדי מייקל מיירס.

אחרי ששני הסרטים הראשונים הפכו אותה לכוכבת על, ג’יימי לי קרטיס חזרה לסדרה ב”ליל המסכות H2O” ודמותה מתה בידי אחיה בסרט האחרון בסדרה “לילה המסכות: התחייה”. כעת היא חוזרת לתפקיד שעזבה לפני כמעט 40 שנה, בסרט שיתעלם לגמרי מכל הסרטים אחרי “ליל המסכות 2”.

יהיה מעניין לראות את האופן שבו תשחק קרטיס את לורי, בסרטים הראשונים היא הייתה הצעירה התמימה הסטריוטיפית של כל סרטי האימה שבזמנו וב-H2O היא הייתה יותר כוחנית ואפילו הרגה את מייקל בעצמה. אבל עם האופן שהוליווד בימינו מנסה לתת לנו יותר נשים כוחניות בסרטים, לא יהיה מפתיע אם היא נקבל את הגרסה של הדמות מ-H2O.

הסרט צפוי לצאת בעונת ליל כל הקדושים (העונה המושלמת לסרטי אימה) ב-19 באוקטובר בשנה הבאה עם Danny McBride בתור התסריטאי ו-David Gordon Green בכסא הבמאי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה