ג'ארד לטו יגלם את הג'וקר בסרט ההמשך של יחידת המתאבדים

ג'ארד לטו מודיע שיחזור לגלם את האויב המושבע של איש העטלף בסרט ההמשך של "יחידת המתאבדים"

כאשר ג'ארד לטו הופיע בפעם הראשונה כהג'וקר בטריילר של הסרט "יחידת המתאבדים", הרבה היו מרוצים מהליהוק של זוכה האוסקר, אבל אחרי שהם ראו את הסרט, לא מעט אנשים היו די מאוכזבים מהאופן שלטו הביא את הדמות האגדית למסך הגדול אחרי הית' לדג'ר המנוח והכריזו עליו בתור הג'וקר הגרוע מכולם.

כעת, אחרי שהוכרז בקומיקון שהסרטים Gotham City Sirens ו"יחידת המתאבדים 2" בדרך ויתחילו הפקה בקרוב, ושיש תוכניות לסרט שיתרכז בג'וקר והארלי קווין (בכיכובה של מרגו רובי המוכשרת), הרבה שאלו "מי יגלם את נסיך הפשע המטורף של DC?" וג'ארד לטו אומר שזה הולך להיות הוא.

השחקן התמהוני התקשר לתוכנית רדיו אוסטרלית בשם Kyle and Jackie O, שם הוא נשאל על עתידו בתור הג'וקר של היקום הקולנועי של DC. בקליפ הקצר שתראו למטה מעמוד הטוויטר של התוכנית, השחקן מאשר שהוא גאה בדמות ושכל השמועות על כך שהוא יעזוב את הדמות הן לא נכונות.

בין אם זה חדשות טובות או רועות תלוי אם אהבתם את הופעתו הקצרה של לטו בתפקיד, אבל אפשר לשער שהוא שמע את הביקורות ובהתחשב בכך שלטו הוא שחקן מאוד מוכשר, אז אולי נקבל גרסה יותר טובה של אויבו המושבע של האביר האפל בסרטי העתיד של DC.

בינתיים אף אחד מהסרטים העתידיים, בהם מעורבים לטו ורובי, לא קיבלו תאריך יציאה רשמי או התחלת הפקה, אז יכול להיות ויהיו שינויים בתוכניות של DC עבור הג'וקר או הסרטים בכלל. נמשיך לעדכן אתכם בנושא.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה