ג'ון סינה ככל הנראה יגלם את Duke Nukem

המתאבק האהוב וכוכב סרטי "גבר גבר" ג'ון סינה בדיבורים לגילום דמות סדרת משחקי הוידאו Duke Nukem

ישנם מספר דברים שהגדירו את שנות ה-90 כמגניבים בצורה מטורפת- הסדרות המצוירות, היפ הופ, להקת נירוונה וגבר בלונדיני עם משקפי שמש ועליונית אדומה בשם Duke Nukem. גם כשהתחיל בתור דמות דו מימדית על ה-MS DOS, כוכב האקשן היה מגניב אפילו יותר משאר הגיבורים על מסך המחשב, כמו קומנדר קין ודייב. אבל זה רק כשהופיע בפעם הראשונה במשחק היריות בגוף ראשון Duke Nukem 3D שהוא נהפך להיות פופולרי ואהוב.

גם אחרי הכשלון של המשחק המצופה Duke Nukem Forever, סרט על הגיבור הקשוח היה בתכנון כבר זמן מה. רק במהלך E3 של שנה שעברה ששמענו בפעם הראשונה מחברת Gearbox שמתכונן סרט עבור כוכב האקשן. כעת, נראה שתהליך ההפקה ממשיך להתקדם עם ליהוק של הכוכב הראשי והבחירה של הסטודיו? כוכב ה-WWE ועשרות סרטים מצחיקים, ג'ון סינה.

לפי דיווח חדש, חברת ההפקות Platinum Dunes מתכננת על ג'ון סינה בתור כוכב הסרט והם בחיפושים אחר תסריטאי, ולמרות שלסרט אין במאי, אם הסטודיו ישיג את ג'ון סינה לתפקיד הראשי, השאר כבר יגיע.

הסרט במקור היה מתוכנן להיות מופק בחברת ההפקה Dimensions Films, שהפיקה את סרטי "רובוטריקים" ו"צבי הנינג'ה". נשמע הגיוני בהתחשב בכמות הפיצוצים שיהיו בסרט האדפטציה העתידי.

למרות שג'ון סינה הוכיח את עצמו יותר בתור כוכב קומדיות מאשר סרטי אקשן ויהיו אנשים שיתנגדו לכוכב ה-WWE, אני חושב שזו בחירה מצוינת ואני מסוגל לראות את סינה עם משקפי שמש ושער מחומצן. כל עוד הסרט יהיה עם דירוג R, זאת אומרת מלא בקללות ועירום, כמו במשחק האהוב משנת 1996.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה