קרוז בג'ונגל – טריילר חדש ופרטים נוספים

אולפני Disney מגישים לנו סיפור הרפתקאות אגדי ומסוכן במעמקי ג'ונגל האמזונס עם שלושת הכוכבים הגדולים אמילי בלאנט, דווין 'דה רוק' ג'ונסון וג'ייק ווייטהול. הסרט מבוסס על אטרקציה באותה השם המופיעה בפארקים שונים השייכים לחברת וולט דיסני. הסרט מבוים על ידי הבמאי ז'אומה קולייט-סרה. צפו בטריילר החדש ששוחרר:

הסרט מתרחש במהלך שנות ה-30 של המאה ה-20, תקופת השפל הגדול בה קפטן של סירת נהר בשם פרנק (דווין 'דה רוק' ג'ונסון) משתכנע להשיט את לילי הוותון (אמילי בלאנט) מדענית ואת אחיה, מקגרגור (ג'ק וייטהול), שנמצאים במשימה להיכנס אל עובי הג'ונגל ולמצוא עץ עתיק, שעל פי האגדות והאמונות, נושא ביכולות ריפוי עוצמתיות. במהלך משימתם, השלישייה נאלצת להתמודד מול חיות פרא אימתניות וכן מול משלחת גרמנית יריבה שנחושה להגיע לעץ העתיק לפניהם.

נראה שלא מחכה לנו בקרוז הזה שיט תענוגות! אלא כל מיני יצורים מפחידים, דברים פנטסטיים ועל טבעיים, אויבים מסוכנים ונראה שבהחלט הפתעה טובה. הרעיון נראה מקורי ומעניין, במיוחד בסביבת האמזונס המרתקת והליהוק נראה מוצלח. נראה שהסרט החדש של Disney  יהיה הפוגה מרעננת אחרי תקופה ארוכה ללא סרטים בשל וירוס הקורונה, בה המון סרטים כמו מולאן (גם של Disney) ידחו.

"קרוז בג'ונגל" יגיע לבתי הקולנוע ב-23.7.2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה