Just Cause 3: Mech Land Assault- סיקור ההרחבה

Just Cause 3: Mech Land Assault היא ההרחבה השניה המציינת את האדמה מתוך שלושת הרחבות האוויר, אדמה וים של Just Cause 3, שממשיכה ישר מסופה של ההרחבה הראשונה Sky Fortress (צפו לספויילרים בהמשך!).

סיפור ההרחבה מתחיל כשריקו רודריגז מקבל מידע על מעשים מפוקפקים של ארגון הטרור היד השחורה, ויוצא לעצור את מה שהם עושים. כדי לעשות זאת, הוא מתגנב על מטוס (כשהסצנה שאנחנו רואים היא לא במנוע המשחק, אלא אוסף של תמונות) ומתגנב לבסיס המבצעים שלהם.

לאחר שירה בכמות… סבירה של אנשים, ריקו מתמודד נגד ה-Mech, מכונה אימתנית וחזקה שכנראה יקח לכם זמן להביס אם לא היה לכם את ארסנל הנשקים המפורסם של ריקו. לאחר שריקו מצליח להביס את המכונה הוא סוף סוף יכול לרכב על Mech משלו, רק לאחר שיגנוב אותו, אבל פה הבעיה. כדי להיכנס ל-Mech תצטרכו להשתמש בנשק אנרגיה חדש שמנטרל את מגניו ומאפשר לכם לגנוב אותו מהנהג הנוכחי, אבל את הנשק תוכלו להשיג רק אם תשמידו Mech אחר- מה שאומר שבשביל להיכנס ל-Mech אחד, תצטרכו למצוא שניים. בדרך כלל לא תהיה לכם בעיה למצוא אותם, בכל זאת הם הכוכבים של ההרחבה, אבל זה עדיין נותן לכם מחסום די מוזר בהתחשב בכך שאנחנו משחקים בהרחבה שאמורה לגרום לנו להנות עם נשקים חדשים.

3070894-jc3_screenshot_mech_land_assault_1_27_1464350282.05.2016

אבל זאת לא הדרך היחידה להשיג Mech, תוכלו גם להשתמש במערכת ה-Rebel Drop, שבמשחק הבסיס מביאה לכם נשקים ורכבים אחרים, כדי לקבל Mech מיוחד של ארגון המורדים. בנוסף תוכלו למצוא ברכבי האי החדש (כן, אי שלם וחדש), כמה מהם חונים ללא שום נהג.

אבל איך זה מרגיש לנהוג ב-Mech? לא רע, ואפילו טוב- ה-Mech שלכם יכול להרים ולזרוק כל דבר עם אקדחי הגרביטציה שלו לכל כיוון ובעוצמה מטורפת, בנוסף ליכולת שגורמת להם לתת מכת אנרגיה אלקטרו מגנטית לרצפה, שמעיפה את כל מה שבסביבה לעזאזל. כל Mech מצוייד באקדח מסרותי, שמשתנה בכל Mech שתקבלו.

אבל ה-Mechs עושים את כל עניין כיבוש הערים במשחק לקלים בצורה לא נורמלית, מה שאומר שאם תסיימו את ה-DLC לפני שסיימתם את כל הסיפור של המשחק אתם תקבלו את אחד הנשקים הטובים ביותר בשביל לכבוש את כל האיים. בנוסף, כדי להשלים את ההרחבה תצטרכו לכבוש את כל האי הענקי שהוסיפה לנו ההרחבה כדי לפתוח את המשימות הבאות, אבל מסיבה יחסית מוצדקת שכוללת לשחרר את האסירים הכלואים שם.

3070896-jc3_screenshot_mech_land_assault_6_27_1464350282.05.2016

אחרי שכבשתם את כל האי המשימה השנייה וגם האחרונה נפתחת. כן, ההרחבה מוסיפה רק שתי משימות למשחק עם כל האי הענקי שקיבלנו ממנה, מה שאומר שאת כל 12 הדולרים ששילמתם רק על ההרחבה (או 25 במקרה ורכשתם את ה-Season Pass), מסתכמים בשעתיים של משחקיות לכל היותר, שמסתיים בסוף פתוח ומותח לקראת ההרחבה האחרונה.

ההרחבה גם מוסיפה כמה אתגרים שמבוססים על ה-Mech כדי לגרום לנו לשדרג אותו, אבל הם לא הכי מעניינים. האתגרים פשוט זורקים עליכם גלים אחרי גלים של אויבים אותם תצטרכו להשמיד עם ה-Mech, כאשר תוכלו לקבל נקודות "Style" אם תשמידו אותם בדרך מגניבה, שלא באמת עובד- המשחק ייתן לכם ניקוד מיוחד רק אם תשתמשו באקדח הגרביטציה, ולא אם תזרקו משאית לתוך מסוק שמתרסק לתוך מיכל דלק ומפוצץ את שאר האויבים, בעיקר בגלל שהמשחק לא באמת יכול לזהות את זה, וחבל.

Just Cause 3 Mech Land Assault1

לסיכום, Mech Land Assault היא הרחבה שטוחה שרק נותנת לכם את הדרך הקלה ביותר להשלים משימות אחרות במשחק ולכבוש את כל הערים, אם ה-Jetpack והתעופה של ההרחבה הקודמת לא הספיקה לכם.

Just Cause 3: Mech Land Assualt

ציון סופי - 4

4

לא מומלץ

ההרחבה שטוחה ולא מוסיפה הרבה, ופשוט מורידה לכם מהאתגר בלסיים את המשחק בצורה מגניבה וללא יותר מידי טריקים. אם אתם רוצים להקל על עצמכם ולהוסיף עוד אי שלם למשחק, לכו על זה.

User Rating: Be the first one !

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה