ההרחבה החדשה של Just Cause 3

ההרחבה הראשונה מחבילת ההרחבה: שמיים, ארץ וים (Air, Land and Sea) של המשחק Just Cause 3, הוכרזה היום (ה-18 בפברואר 2016), ותהיה זמינה למשחק החל ממרץ.

ההרחבה המדוברת היא הרחבת השמיים (הראשונה מתוך החבילה "שמיים ארץ וים"), המכונה "מצודת השמיים" (Sky Fortress), והיא מציגה לנו דברים חדשים מבית Avalanche Studios, כדי לשפר את המשחק יותר ולהוסיף עוד עניין למשחק.

Just Cause 3 Sky Fortress KeyArt

הדבר הראשון שהיא מוסיפה היא חליפת כנפיים מכנית (Wingsuit) חדשה, המצוידת עם מקלע מסוג Bavarium, וטילים, המאפשרת לגיבור המשחק, ריקו, לעוף ולתמרן את תזוזתו במרחבי האוויר העצומים, בזמן שהוא יכול להילחם באויבים אויריים.

הדבר השני שהיא מוסיפה, הוא מזל"ט הגנתי אישי. מה זה אומר? זה אומר שמעכשיו יהיה לכם מזל"ט רובוטי אישי שיגן עליכם ויעזור לכם!

הדברים האחרונים שהיא תוסיף לכם, הם בסיסי אויב הנמצאים בשמיים, שאליהם תוכלו להגיע בעזרת החליפה החדשה שתקבלו בה, משימות חדשות, סוגים חדשים של אויבים ואתגרים חדשים, שישולבו במשחק, ושבהם תצטרכו להציל את מדיצ'י מפני מזל"טים רובוטים המאיימים עליה.
Avalanche Studios הכריזה גם כי קנייה מוקדמת של ההרחבה תספק לכם עוד פינוקים, כמו ה-Explosive Weapon Pack וה-Weaponized Vehicle Pack והאפשרות להשתמש בה כשבוע לפני שהיא תצא. הרחבה זו תהיה זמינה החל ממרץ 2016, עבור המחשב האישי, וקונסולות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One.

Just Cause 3 Sky Fortressבנוסף לכל המידע ש-Avalanche Studios הציגה לנו, היא הואילה בטובה גם להציג לנו מידע קטן על ההרחבה הבאה שתצא כחלק מחבילה זו, אשר תהיה הרחבת הארץ!
כנראה, שההרחבה הזו תוסיף לנו רובוטי מכה למשחק – דבר שיכול לשנות את המשחקיות בצורה משמעותית. אך זכרו! זהו רק אב-טיפוס ותמונה ראשונית שלה, ולכן הרבה דברים יכולים להשתנות לפני שההרחבה הבאה תצא למשחק.

Just Cause 3 Mech Assault Concept Art

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה