ההרס ב-Just Cause 4 יהיה יותר מורכב ויותר מסיבי מקודמו

תאמינו או לא, Just Cause 4 מוסיף עוד יותר כיף לכותר האקשן האהוב של חברת Square Enix

אחד המשחקים הראשונים שניסיתי בקונסולת ה-PlayStation 4 שלי הוא המשחק Just Cause 3. מיד התאהבתי ביכולת של רודריגז לפוצץ ולהשמיד כל דבר על המסך בזמן שהוא נראה כמו גיבור על. לשמחתי הרבה, Just Cause 4 לוקח את ההרס והכיף של המשחק הקודם ומעלה אותו לרמה הבאה.

במהלך כנס E3, חברת Square Enix הזמינה אותי לביתן שלה על מנת לראות מה מצפה עבורנו במשחק הבא. שני המציגים של הדמו, מפיק המשחק Adam Davidson ובמאי המשחק Francesco Antolini, היו נלהבים בצורה מטורפת להציג את המשחק החדש ובצדק.

הסביבה של המשחק נראת די דומה לסביבה של המשחקים הקודמים, אולי יותר ירוקה עם ג'ונגלים ענקיים, וכך גם הגרפיקה של המשחק. אבל מה שהמשחק החדש מצליח לשפר, למרות שכבר היה מאוד כיף כבר, זה המשחקיות. המציגים לא דיברו על כלי הרכב שיהיו זמינים אבל הם כן הציגו את השדרוג שהם עשו לכבלים והמוקשים של ריקו- כעת גם הכבלים מסוגלים להתפוצץ ולשמש בתור מדחפים כמו המוקשים, ונראה שהמפתחים החליטו לאמץ את הבלונים המגניבים של Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, כי כעת אתם יכולים לחבר לכל דבר בלון הליום שירים אותו. השחקן הדגים זאת בדמו על ידי חיבור ארבעה בלונים למכולה ומדחפים והפך את קופסת המתכת לכלי תחבורה אווירי.

מיד אחרי הציגו לנו את עוצמת ההרס שנוכל לשחרר במשחק תודות ליסודות הטבע החדשים ששולבו במשחק, או ליתר דיוק הטורנדו. הארץ החדשה שבה ריקו נמצא כוללת מזג אוויר מסוכן שיגרום ללא מעט נזק בשטח האויב. הטורנדו הוא מסיבי ומסוגל להעיף כל דבר שעומד בדרכו, ריקו אפילו מסוגל להשתמש ברוח של הטורנדו כדי לעוף למעלה במהירות, אבל יצטרך להזהר מכל החפצים שנשאבים אל תוך המערבולת. הדמו נגמר מיד אחרי שראינו את הטורנדו מעיף מטוס ג'מבו ונשארנו עם פה פעור לכל הנזק המטורף.

אני חייב להודות, אחרי הדמו שהציגו לנו, לא יכולתי לחכות לשחק ב-Just Cause 4. אפשרויות ההרס של המשחק נראות כל כך כייפיות ולמרות שאני חושב שהעלילה תהיה גנרית ומשעממת כמו המשחק הקודם, אני עדיין לא יכול לחכות לחוות את משחק היריות במלוא תפארתו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה