ג'ייסון מומואה יככב בסרט על המשחק Just Cause

ג'ייסון מומואה, הידוע לכולנו כקאל דרגו ואקווה-מן, ישחק את ריקו רודריגז בסרט על המשחק Just Cause.

מאז כיכובו בעונה הראשונה של משחקי הכס בתור קאל דרגו, ג'ייסון ממואה ממשיך לעלות בסולם ההצלחה ההוליוודי ולקבל תפקידים מרכזיים בהפקות ענק בהוליווד. כפי שכולם יודעים ג'ייסון ישחק את מלך הים, אקווה-מן, בסרט הקבוצתי הראשון של DC, "ליגת הצדק", וכעת ידוע שישחק בתור ריקו רודריגז חסר המעצורים של סדרת המשחקים Just Cause.

החדשות לליהוקו של ג'ייסון והסרט המתוכנן לא מפתיעים כלל, השחקן הראה פוטניצאל רב בתפקידו בתור קונאן הברברי וצבר כמות מטורפת של מעריצים בתור מלך הברברים שעשה את זממו בדאינריז טארגריין ויהיה מושלם בתור ריקו רודריגז, לוחם החירות הבלתי ניתן לעצירה שהופך מדינה קטנה למגרש המשחקים שלו המלא בפיצוצים, זיקוקים ויריות.

ההחלטה להוציא סרט על המשחק Just Cause גם אינה מפתיעה, נראה כי הוליווד נכנסת לטירוף של להוציא סרט עבור כל סדרת משחקים מצליחה – "אמונת המתנקש" (למרות כשלונו בעיני המבקרים) הכניס סכום למכובד עבור הסטודיו, חידוש לסדרת הסרטים של לארה קרופט התחיל צילומים והתסריט של הסרט הראשון המבוסס על סדרת המשחקים Uncharted נכתב וגמור. Just Cause היא סדרת משחקים נוספת שמתאימה לקטגוריה של Tomb Raider ו-Uncharted, סרט אקשן הרפתקאות עם מלא פיצוצים וגיבור אקשן חתיך (או חתיכה).

לפי הדיווחים, הסרט החדש יבוים על ידי בראד פייטון, הבמאי שהביא לנו סרטים כמו "סאן אנדריאס" ו-"מסע אל האי המסתורי" (את שניהם צילם עם דווין ג'ונסון), ויסמל שיתוף פעם נוסף בינו לג'ייסון מומואה, שישחק את ריקו רודריגז, אחרי הסדרה "Frontier".

למרות שלבראד פייטון אין היסטוריה קולנועית מלאה בסרטי אקשן מדהימים ואיכותיים, נראה כי Just Cause הוא פרויקט מתאים עבור הבמאי. סדרת המשחקים לא העמיקה יותר מדי עלילתית, היא דאגה לספק לנו דמויות בלתי נשכחות, הרבה אקשן ומעט מאוד דיאלוג, נראה כי הפרויקט יתאים למישהו עם סגנון ביום כמו של פייטון ויכולות גופניות כמו מומואה. בואו נקווה שנקבל פה עוד תקווה עבור ז'אנר סרטי משחקי הוידאו ולא עוד סרט שיפגע באמינותו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה