התסריטאי של דוקטור סטריינג' כתב את Justice League Dark

Justice League Dark, הסרט האפל ומלא הכישוף של DC, נכתב על ידי התסריטאי של "דוקטור סטריינג'"

בקומיקון, DC הכריזו על מספר פרויקטים מתוכננים לעתיד הקרוב ואחת ההפתעות הגדולות הייתה ההכרזה על סרט עם קבוצת גיבורי העל ה-Justice League Dark שכוללת גיבורים כמו זאטאנה, ג'ון קונסטנטין, דד-מן, השד אטריגן ו-Swamp Thing.

הקבוצה לרוב נאבקת עם איומים אפלים יותר מאלו שליגת הצדק מתמודדת איתם ואם לא ניחשתם מהגיבורים שחברים בה, היא יותר קסומה ומיסטית מקבוצות הגיבורים האחרות בין דפי הקומיקס. לכן, זה נראה כמו שידוך מושלם כשהתסריטאי של "דוקטור סטריינג'", Jon Spaihts, נבחר לכתוב את התסריט עבור הסרט המצופה לקבוצת גיבורי העל האפלה.

Spaihts, שעבד על "הנוסעים" ו"פרומיתיאוס", נראה כמו בחירה מצוינת לסיפור המיסטי של הקבוצה. הוא הצליח להציג את היקום הקסום והמבלבל של דוקטור סטריינג' בצורה יפה, מעניינת וברורה. ולכן שמחנו לשמוע על כך ש-Spaihts נבחר בתור התסריטאי ושהוא אפילו כבר כתב אותו לפני מספר חודשים והמשיך לפרויקטים אחרים. אז המוצר הסופי כבר גמור, רק צריך לחכות ולראות מי יהיו השחקנים והבמאי שייקח על עצמם את הפרויקט היוצא דופן של DC.

Justice League Dark נותן לנו קבוצת גיבורי על מוזרה עם מספר גיבורים שרוב האנשים לא מכירים, בדומה לקבוצת ה"גיבורים" של יחידת המתאבדים. אבל האם Justice League Dark יצליח לספק לנו סיפור טוב ושונה מ"יחידת המתאבדים"? הכל תלוי ב-Jon Spaihts.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה