הכירו את Kipo and The Age of Wonderbeasts

DreamWorks TV הוציאה טריילר לסדרת האנימציה החדשה שתשודר בנטפליקס Kipo and The Age of Wonderbeasts.

הטריילר של Kipo and The Age of Wonderbeasts הוצג בפסטיבל האנימציה הבינלאומי עם קרן פהורה שתדובב את הדמות הראשית של הסדרה. דבר זה יניב תועלת להצלחתה בזכות היכולות הווקאליות המרשימות שלה ונסיונה העשיר בסדרות אחרות ש-DreamWorks TV הפיקה. יחד עם זאת, הסדרה בעלת אנימציה מרשימה ומרהיבה שמושכת את עינם של הצופים.

בסדרה מסופר על הגיבורה הראשית, קיפו שמנסה לחלץ את כדור הארץ מאפוקליפסה עולמית. העולם בו היא חיה נמצא מתחת לאדמה, העולם מלהיב ומהפנט אבל קיפו ושאר חבריה נאלצים להתמודד עם איומים ממשיים.

ראדפורד סצ'ריסט שלקח חלק בעבר ב"הדרקון הראשון שלי 2", "הפינגווינים ממדגסקר" ו"לגו נינג'גו" יצר את רעיון התוכנית ואת הסדרה פיתח עבור רשת נטפליקס ביל וולקווף שכתב בסדרות האנימציה Tron: Uprising, Star Wars Rebels. 

בטריילר המצורף, שבאורך 59 שניות מופיעה קיפו שמנגנת בגיטרה ומרהרת על העולם החדש המוזר שסביבה. היא מוקפת בצמחים צבעוניים עם ארבע גיטרות תלויות על הקיר. בחוץ, קו הרקיע של העיר מראה הן את ההריסות והן את צמיחתם של עצים מפלצתיים החודרים לבניינים רבים. בינתיים, פרחים גדולים ויפים מתנשאים מעל הנערה הצעירה, שנראית אבודה ומסוקרנת.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=6tXK9XF-ZF0

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה