קיט הרינגטון מצטרף ליקום הקולנועי של מארוול

קיט הרינגטון נבחר לשחק ביקום הקולנועי של Marvel בסרט העתידי המצופה “הנצחיים” עם אפשרות להשתתף בסדרות השירות החדש. המשיכו לקרוא כדי לגלות!

בפאנל של אולפני Disney במתחם ה-D23 אקספו השנה, Marvel הכריזה שהשחקן קיט הרינגטון, כוכב משחקי הכס, יגלם את דמותו של האביר השחור בסרט “הנצחיים” שעתיד לצאת ב-2020. אנו מכירים כוכבים שזכו להשתתף בעולם הקולנועי היוקרתי של Marvel כגון ברי לארסון זוכת האוסקר, קייט בלאנשט וכוכבים מנוסים כמו ג’וד לאו, ג’ף גולדבלום ובן מנדלסון. בסרט “הנצחיים” הוא ישחק לצד זוכי אוסקר נוספים כמו: רחל ווייש ואנג’לינה ג’ולי ביחד עם שחקנים מפורסמים בהם סלמה הייק, קומאיל נאנג’אני, פלורנס פו וריצ’רד מאדן.

בנוסף על ליהוקו של קיט הרינגטון לסרט “הנצחיים” הוא במשא ומתן לככב באחת מהתוכניות ה-MCU שפותחו לשירות הצפייה הישירה Disney+ בשל המוניטין הגבוה שלו בתור שחקן. על כן, יכול להיות ונראה את הרינגטון לוקח חלק בסרטים האחרים המתוכננים לשלב הבא. בעוד ש-Marvel טרם החלה ללהק לשלב החמישי היא עשויה להעניק לקיט הרינגטון תפקיד ראשי בסרט ב-2022 וב-2023, אם יזכה לאהדת הקהל בסרט “הנצחיים” כמובן.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה