תפסו שליטה – Kontrol Freek בהשקה חדשה בהשראת משחקי מד"ב

Kontrol Freek , החברה ששמה לה למטרה לשפר את יכולות המשחק שלנו עם תוספים לשלט, משיקה לקהל הרחב תוספים חדשים הממוקדים למשחקי המד"ב החדשים, שתוכננו ועוצבו בהשראת עולם זה.

לאחרונה אנו נחשפים ליותר ויותר משחקים הקשורים לעולם המדע הבדיוני בהם נמצא את HALO, MASS EFFECT, STAR WARS ועוד המון טובים ואחרים.

המשחקים הללו דורשים שילוב של מהירות, דיוק, תזוזה לכל הכיוונים וכמובן אינסטינקטים מהירים. על מנת שכל אחד ואחת מאיתנו יוכל להפוך ללוק סקייווקר או מאסטר צ'יף וללמד את האויבים שיעור או שניים בנימוסים, חברת Kontrol Freek באה לעזרתנו עם תוספים חדשים לג'ויסטיק שנותנים לנו BOOST רציני ומשפרים את חוויית המשחק והשליטה.

תכירו, FPS Freek® Galaxy, התוספים שמתלבשים על הג'ויסטיק ומעניקים אחיזה טובה יותר ותחושה של יותר מרווח תנועה. הם תוכננו בגדול לעולם ה-FPS, המבט ראשון, שהוא הז'אנר המוביל במשחקים שיוצאים בזמן האחרון ובעתיד הקרוב.

התוספים שנועדו לספק אחיזה מעולה, זריזות ודיוק עוצבו כאמור בהשראת עולם החלל, הם מגיעים בצבע סגול-כסוף וחריטת הלייזר שנועדה לתת מראה חללי ועתידני, מאפשרת לאצבע לשבת בנוחות ולתפקד ברמת דיוק מפתיעה.

התוספים מגיעים בשני גבהים\גדלים, האחד בגובה 5.7 מ"מ והשני – 10.4 מ"מ. שילוב הגבהים הללו מאפשר איכות משחק חדה ומדויקת יותר במשחקי המבט ראשון וגם (!!!) במשחקי גוף שלישי, כמו assassin's creed. התוסף השמאלי שהוא גם הקצר יותר מאפשר יכולת תמרון גבוהה, קלה ומדויקת, והתוסף הימני שהוא הגבוה יותר מקל ומגביר את רמת הדיוק, שזה מעולה לירי ו\או צליפה.

חברת Kontrol Freek מתגאה שהיא מתכננת ויוצרת מוצרים לפי דרישות הקהל שמותאמת לו באופן מושלם. את זה ניתן לראות בבירור בערכת תוספים שפיתחה בעבור משחקי האקשן ממבט ראשון כשבראשם עומד Call of duty, סדרת המשחקים שיצרה מהפכה לא קטנה , ו-Kontrol Freek הקדישה למשחק החדש Call of Duty: Black OPS III את התוספים הקודמים שהשיקה וזכו להצלחה מסחררת.

התוספים מגיעים ב-3 ערכות, אחת שמתאימה לפלייסטיישן 4, אחת ל-Xbox One ואחת ל-PS3 ו-Xobx 360 (מסתבר ששם זה בדיוק אותו קוטר).

בקרוב אתם תשמעו עליהם עוד. הישארו מעודכנים.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה