תכינו את האצבעות שלכם! – יש חדש מ-Kontrolfreek ואתם תמותו על זה!

החברים ב-Kontrolfreek לא נחים לרגע והם משחררים מהדורה מוגבלת של תוספים לשלט שלכם, במיוחד בעבור הזומבים ב-Spaceland במשחק COD שאוטוטו מגיע. אבל חכו, יש עוד…

אם יש משהו ש-KontrolFreek מאוד אוהבים לעשות זה שיתוף פעולה עם Activision יצרנית המשחק ש"כל אחד שיחק בשלב זה או אחר" – Call of Duty (שיוצא לאוויר העולם ב-4 לנובמבר). בכל פעם שיוצא משחק חדש או הרחבה מיוחדת תצא ככל הנראה סדרת תוספים מיוחדת הכולל חריטות לייזר בהתאם ויכולת מדהימה לשפר ביצועים, וכל זה לצד המגוון הענק שיש להם לכל סוגי המשחקים.

אז במחשק החדש בסדרה המהוללת אנו מגיעים לא אל העתיד הרחוק שם נילחם בחייזרים ועוד, אלא גם נזנק אל שנות ה-80 ושם נילחם בזומבים בתוך חנות ארקייד (משחקי וידאו של פעם). הגיוני סך הכל.
במיוחד בשביל זה KontrolFreek משיקים מהודרה מוגבלת של תוספים שלדעתי – המגניבה ביותר שהייתה להם.

התוספים מגיעים הפעם בצבע ירוק זרחני, חריטת לייזר מדויקת להפליא של חייזר והגבהה בשני הג'ויסטיקים של 6.1 מ"מ. אבל כמו שאמרתי זה לא הכל, אם חוזרים אל שנות ה-80 אז עד הסוף, מה זה אומר? התוספים עצמם זוהרים בחושך, כן כן, זוהרים בחושך והם יהיו מתאימים לשלטים של playstation 4 ו-Xbox One.

התלהבתם? אז הם עומדים למכירה באתר של Kontrolfreek בעלות של 17.99$. צריכים עוד קצת שיכנוע? סיקור שלהם יגיע בקרוב…

 

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה