קירסטן דאנסט תוקפת את העיבוד מחדש ל-Spiderman

קירסטן דאנסט, כוכבת טרילוגיית סרטי ספיידרמן מעבירה ביקורת על Spiderman: Homecoming

ספיידרמן הוא אחת מדמויות הקומיקס הכי מועבדות בהיסטוריית הקולנוע והטלוויזיה, לדמות יצאו עשרות סדרות וכעת אנחנו רואים את העיבוד השלישי לדמות במסך הקולנוע. למרות זאת, רבים מאמינים שרק כעת אנחנו מקבלים את הספיידרמן שהכי נאמן לדמות בקומיקס וש-Spiderman: Homecoming הולך להיות סרט הספיידרמן הטוב ביותר בכל הזמנים, אבל נראה שהשחקנית קירסטן דאנסט לא חושבת כך.

דאנסט, שגילמה את הדמות הקולנועית הראשונה של מארי ג’יין ווטסון, נשאלה בראיון לאחרונה על התעניינותה בסרט ה-Spiderman החדש בכיכובו של טום הולנד וזו תגובתה:

אנחנו עשינו את הסרטים הכי טובים (של ספיידרמן), אז למי אכפת? כאילו, אני אומרת ‘תעשו כמה סרטים שתרצו’. הם סך הכל חולבים את הפרה בשביל עוד כסף. זה כל כך ברור. אתם מבינים למה אני מתכוונת?

ראיון מלא בלינק הבא.

למרות שזה נראה שהשחקנית מראה את השנאה שלה לרעיון של עיבוד מחדש של הסרט בו שיחקה מאשר הסרט עצמו, אפשר בהחלט לראות את הנאיביות של השחקנית בנוגע לסדרת הסרטים המקוריים של סם ריימי. טובי מגוויר עבור מספר אנשים הוא איש העכביש האהוב עליהם, אבל הרבה מרגישים שהוא לא הצליח לתפוס את מטפס הקירות המצחיק שאהבנו מהקומיקס וסרטי ה-Spiderman של תחילת שנות ה-2000 בהחלט לא הטיבו עם השנים, בעיקר “ספיידרמן 3” שנחשב עד היום לאחד מסרטי הקומיקס השנואים בכל הזמנים.

בכל מקרה, יש צורך לקחת את הערותיה של דאנסט עם מעט אדישות. נראה כי היא מתנגדת לרעיון של איתחול של סרטים בכללי ואיננה מבינה כי הסרט הבא של ספיידרמן משמש לקשר את הדמות סוף סוף ליקום של Marvel. כמובן, שזו גם דעה נוספת וזכותה של השחקנית לשלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה