פרטים חדשים התגלו על The Last Guardian

בזמן ש-Sony הייתה מאוד אמפטית בעקשנות שלה על המשחק The Last Guardian, שהוכרז בכנס E3 2009, ישנן ספקות רבות לגבי השקת המשחק בשנת 2016.

למרות זאת, במגזין המשחקים הבריטי EDGE, במאי המשחק פומיטו אוודה אישר שהמשחק יצא בשנת 2016, בעודו אומר "מאחר וזה יוצא השנה, יש לי כמה חששות, אבל בנוסף לכך אני מאוד נרגש".
הוא גם האיר לנו קצת על המכניקה של The Last Guardian, כמו למשל העובדה שאתם מקבלים חתיכת שריון עתיק במשחק, שמאפשרת לכם ליצור כוונות על המטרות שלכם ולהוריד אותן. ניתן לצאת מפה בהנחה שהטכניקה הזו תשומש גם בקטעים שבהם צריך לחשוב על פיתרון לפאזל מתוך המשחק, וגם לקטעים של לחימה.

בנוסף לכך, החיה שתתלווה אליכם במסע שלכם אל תוך המשחק, טריקו, לא תהיה חיית המחמד שלכם או בת ברית חזקה, אלא היא תהיה חיה בעלת מודעות עצמית וחופשיות מלאה, כאשר היא תעשה את כל מה שרק תרצה. "היצור הזה הוא לא בדיוק החיות החמודות שמופיעות במשחקים אחרים, ולתפקיד שלו יש משמעויות רבות – זה בדיוק מה שרצינו להביע במשחק, ואותו יצור לא יעשה תמיד את מה שאתם רוצים שהוא יעשה. זה משהו שהוא עד כדי כך קשה, אך מצד שני מאוד שונה, וזו הדרך שדרכה אני מתכוון ליצור את הדבר הגדול הבא – חוויה שאנשים לא חוו למעשה אף פעם" אוודה הוסיף.

בנוסף לכך, ב-IGN פורסם סרטון מעניין למדי המתאר את תהליך הפיתוח של טריקו, בקריינותו של אוודה.

והדברים הללו הם לא היחידים, כי פורסמו גם תצלומי מסך חדשים על המשחק, ואני מוכרח לומר שהם נראים פנטסטיים, ורואים ממש את כל ההשקעה ששמו בתוך המשחק הזה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

המשחק יצא בלעדית עבור קונסולת ה-PS4 מאוחר יותר השנה, בתקווה שהוא יעמוד ברף הציורי הגבוה שהוא הציב לעצמו, תוך כדי שהוא יהיה משחק מאוד מהנה.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה