האיחוד של ה-CW ממש מעבר לפינה – דיווחים אחרונים

האירוע הגדול של ה-CW ממש מעבר לפינה= אירוע האיחוד בין הגיבורים האהובים The Flash, Supergirl, Green Arrow ו-Legends Of Tommorow! פרקי האיחוד יתחילו מחר עם סוף הפרק של Supergirl ומשם ימשיכו כ-4 לילות עם פרקים מכל סדרות גיבורי העל של DC מרשת ה-CW. האיחוד רק מעבר לפינה וכבר הצלחנו לאסוף עבורכם את החדשות העסיסיות שדווחו על האיחוד המטורף הזה.

ראשית כל, אנו יודעים שהאיחוד המטורף יתחיל רשמית מהפרק של The Flash, אך כמו שכתבתי מקודם, נקבל טעימה קטנה מהאיחוד בסוף הפרק של Supergirl אשר ישודר מחר. לפי תוכנית השידורים של רשת ה-CW, הרשת הוסיפה לפרקי האיחוד כמה שניות נוספות לכל פרק – בין 30 עד חמישים שניות נוספות לכל פרק. הסדרה Supergirl קיבלה כ-35 שניות נוספות לפרק, The Flash קיבלה 50 שניות נוספות, Legends Of Tommorow קיבלה כ-45 שניות נוספות ואחרונה חביבה היא הסדרה Arrow אשר קיבלה 40 שניות נוספות לפרק אשר יסכם את כל האיחוד הזה. אמנם מדובר בהבדלים של שניות, אך דבר זה אינו שגרתי ברשת, הם לא נוהגים להוסיף זמן שידור לתוכניות שלהם, דבר זה קורה בעיקר באמצעי עונות ובסופי עונות. תוספת הזמן שה-CW נתנו לסדרות, היא למען הפרומואים שעושים לפרקים הבאים של פרקי האיחוד. אמנם ב-Supergirl הם לא הוסיפו הרבה זמן נוסף יחסית לשאר התוכניות, אבל כנראה כי הם רוצים להראות רק כמה קטעים לפני הפרקים הבאים, ובפרקי האיחוד שבאים אחר כך כבר הזמן הנוסף ישמש לפרומואים מיוחדים לפרקים הבאים או קטע נוסף מהפרק.

לאחרונה ה-CW השקיעו ביותר בפרסום האיחוד המטורף הזה וחשפו עוד טריילר מלא לפרקי האיחוד – צפו בו כאן:

הטריילר נראה מלהיב, ונראה כי האיחוד יתמקד בחייזרים בשם Dominators המתכננים פלישה אל כדור הארץ. איום ה-Domimnators כל כך גדול, שבארי אלן וסיסקו רמון יאלצו לטייל לעולמה של Supergirl ולצוות קצת כוח חייזרי משלהם, והקטע היותר קומי באיחוד הוא התגובה של צוות הגיבורים מ-Earth-1 ל-Supergirl אשר הינה חייזרית בעלת יכולות מטורפות.

הטריילר עצמו נראה מלהיב ביותר. מצד אחד, הוא מאוד מאוד דרמטי- איום החייזרים הוא איום גדול, איתו הגיבורים לא התמודדו אף פעם בעברם ויהיה מאוד מעניין לראות אותם מתמודדים עם הבעיה הזו תוך כדי לקיחת חייזרית משלהם. אך מצד שני, נראה כי הם יודעים היכן לשים את הרגעים הקומיים, במקומות הנכונים, ומקווה שזה יראה כך בפרקים ולא רק בטריילר. משהו מאוד נחמד ששמתי לב אליו הוא ה-CGI. ה-CW הפתיעו אותנו עם CGI מטורף בסדרת הפלאש עם דמויות כמו King Shark, ונראה כי הם מיישמים את אותו הדבר גם כן עם ה-Dominators. נראה כי יהיה המון אקשן, הפתעות, ואפס תלונות.

‘Invasion!’/’Heroes v Aliens’ – שם פרקי האיחוד, האיחוד יתחיל מחר עם פרק חדש של Supergirl וימשיך עם פרק חדש של The Flash, אחר כך של Arrow ויקנח בפרק של Legend’s Of Tommorow ביום שישי. לאחר האירוע הגדול, תעלה כתבה מסכמת של הפרקים, ביקורת, והשפעות מה שיתרחש שם על עולם גיבורי ה-CW והמשך הסדרות.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה