שוחרר טריילר השקה חגיגי ל-Travis Strikes Again: No More Heroes

המשחק Travis Strikes Again: No More Heroes שוחרר והוא זוכה לקבל טריילר השקה חגיגי במיוחד.

למי מאיתנו שהמתין, המשחק Travis Strikes Again: No More Heroes זמין כעת לרכישה עבור קונסולת ה-Nintendo Switch. זאת לאחר שמסיבה לא ידועה נדחה תאריך היציאה שלו, כעת השחקנים יכולים להתרווח בבית ולשחק בו על גבי הקונסולה שלהם.

עבור מי שלא יודע מה היא עלילת המשחק, הפעם הסיפור עוקב אחרי Badman. זה הוא האבא של Bad Girl מהמשחק הראשון, והוא מחפש להרוג את Travis Touchdown כנקמה על הרצח שביצע. באופן מסתורי ולא ברור נכלאים השניים בתוך Death Drive MK-II, וכעת הם צריכים להילחם בסדרה של בוסים ממשחקי וידאו שונים במטרה לאסוך כמה שיותר Death Balls. הראשון שיעשה זאת, יזכה להגשים משאלה אחת.

היופי כאן זה שבמהלך המשחק אנחנו זוכים לקבל 6 משחקים אינדים במהלכם אנחנו משחקים, וניתן אפילו לשחק במשחק יחד עם עוד שחקן נוסף.

טריילר ההשקה חושף לנו קצת ממה שצפוי לנו במהלך המשחק ב-Travis Strikes Again: No More Heroes, ונדמה שזו חוויה מיוחדת וצבעונית במינה. רגע אחד אנחנו יוכלים להתחרות כנגד יריב במשחק מירוץ משונה, וברגע אחר להילחם כנגד כמה אויבים במקביל ולהביס אותם עם התקפות מוגכחות לחלוטין.

המשחק זמין כעת לרכישה עבור קונסולת ה-Nintendo Switch. אז למה אתם מחכים? נשמח לשמוע מכם, איזה חלק במשחק הכי אהבתם?

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה