פרופסור אקס מגיע אל לגיון בטריילר הראשון לעונה 3

לגיון קיבלה טריילר לעונה 3 שחושף הצצה אל צ'ארלס אקסבייר ומראה שהעונה האחרונה בסדרה הולכת להיות פסיכדלית ומוזרה כמו בעונות הראשונה והשנייה.

מוקדם יותר השנה דווח כי לגיון תסתיים מוקדם יחסית, לאחר שלוש עונות, אבל כדי להמתיק את הגלולה המרה דווח גם שבעונה השלישית והאחרונה אנחנו נקבל דמות חדשה, פרופסור אקס. כלומר, אביו הביולוגי של דיוויד, צ'ארלס אקסבייר. המוטנט רב העצמה הוצג בעבר בסרטים על ידי פטריק סטיוארט וג'יימס מק'אבוי, אבל עכשיו הארי לויד ("מקביל") יכנס למועדון השחקנים שהביאו את הדמות לחיים.

העונה השנייה של לגיון הציגה טוויסט מעניין כשדיוויד הלר (דן סטיבנס) התגלה כשותף הפוטנציאלי של אויבו, אמל פרוק (Navid Negahban) להבאת האפוקליפסה, בעוד שפארוק הידוע בשם מלך הצללים, הצטרף אל מחלקה 3 כדי למנוע מדיוויד להביא את קץ העולם. כצפוי, הטריילר הראשון לעונה 3 של לגיון מתמקד בדיוויד לאחר סיום עונה 2, ובניסיונותיה הבלתי פוסקים של רייצ'ל להרוג אותו:

הסדרה בהחלט יצרה לעצמה את שם עם הצילום ועלילה הסוריאליסטים שלה שבאים למסך מנקודת מבטו של הלר החולה בסכיזופרניה. העונה הראשונה של הסדרה סיפקה הרבה רגעים ראויים לשבח, והציבה רף גבוה למה שהטלוויזיה יכולה להשיג עם עיבודים לקומיקס, וגם לעונה שבאה אחריה. כנראה שהרף היה קצת גבוהה מידי, כי העונה השנייה התקבלה בפחות התלהבות בין צופיה. אך נראה שמפיק הסדרה נח האולי מתכנן להחזיר את הסדרה  לעונה 3 בצורה הטובה ביותר, עם שתי תוספות: הארי לויד כצ'ארלס אקסבייר וסטפני קורנליוסן (מר רובוט), שתשחק את אמו של דיוויד.

למרות שהטריילר לא מציג מפורשות את תפקידו של פרופסור אקס העונה, הוא מראה את לויד כאקסבייר באחד השוטים, לובש מה שנראה כקסדה סרברו, משהו שללא ספק תפס את תשומת לבם של רוב הצופים שמכירים את x-מן בהתחשב בגדולה בסדרת הסרטים. איך זה ישתלב אל תוך העלילה שבה הבן של צ'ארלס, דיוויד הופך להיות גורו שמתחמק, בעזרת מסע בזמן, מהתנקשויות חוזרות בחיו ומשוכנע שהוא אדם טוב? לא ידוע, אבל מה שכן ידוע, הוא שהעונה השלישית של "לגיון" הולכת להיות מעניינת ומוזרה במיוחד.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה