חברת LG מציגה את מקרני הקול החדשים לשנת 2020

חברת LG תציג במהלך כנס CES לשנת 2020 מספר דגמים חדשים של מקרני קול Soundbar, המציגים עיצוב מודרני ושילוב נוח עם טלוויזיות של LG.

מקרני הקול החדשים של חברת LG ימשיכו את קו שיתוף הפעולה ארוך השנים שיש לחברת LG עם חברת Meridian Audio, לטובת קבלת איכות הסאונד הטובה ביותר. כמו כן, דגמים נבחרים של מקרני הקול החדשים יציגו טכנולוגיות חדשות המאפשרות כוונון ידני של איכות הסאונד כגון טכנולוגיית Bass and Spce וכן Image Elvation. מלבד לטכנולוגיות אלה רוב מקרני הקול החדשים של החברה יציגו תמיכה בתקני שמע Dolby Atmos וכן DTS:X על מנת לאשר ולהבטיח איכות שמע טובה וכן צליל דינמי ואיכותי.

אחד החידושים בדגמי הפרימיום החדשים של מקרני הקול הוא השימוש בטכנולוגיית כיוון צליל מבוססת על ידי בינה מלאכותית. באמצעות ה-AI Room Calibration, מקרני הקול יספקו סאונד טוב ככל שניתן בהתאם לסוג החדר בו הם נמצאים. הטכנולוגיה תאפשר למקרני הקול למדוד את מידות החדר וכן לחשב היכן הם ממוקמים ביחד לחפצים נוספים בחדר, ובכך יוכלו לכוון באופן אוטומטי את הסאונד שבוקע מהם כדי שיתאים באופן מושלם לחלל החדר.

מלבד שימוש עם מסך הטלוויזיה, מקרני הקול החדשים יציעו תמיכה ב-4K Pass-Through ושלל תקני אודיו נוספים המספקים חווית סאונד הדומה לאלה של אולמות הקולנוע.

על מנת להנגיש את מקרני הקול החדשים ככל שרק ניתן, כלל המקרנים שולבו יחד עם העוזרת האישית Google Assistant, שתאפשר למשתמשים לשלוט במקרן הקול שלהם וכן בשלל מוצרים חכמים אחרים ברחבי הבית בעזרת דיבור ישיר עם מקרן הקול.

כלל המערכות החדשות מבית LG יציגו מערכי סאונד שונים בתקציבים שונים, על מנת שכלל הצרכנים יוכלו להנות מחווית הסאונד האיכותית שחברת LG מציעה.
מקרני הקול החדשים של חברת LG, לצד שלל ההכרזות הנוספות של החברה לשנת 2020 יוצגו במהלך כנס CES 2020, לצד מפרטים נוספים ומחיר.

LG Soundbar

אודות רועי האן

רועי האן, בן 20 מהשומרון, עורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס. טכנאי מחשבים בימים וגיק הדוק בלילות. מעריץ מושבע של Marvel ושחקן משחקי תפקידים קשוח. גיק איכותי בעל דעה קולחת שתמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *