בעלי סמארטפון עם מסך כפול? הכירו את דפדפן “Whale”

חברת LG ו- NAVER מפתחות דפדפן יחודי שיתאים באופן מקסימלי לטלפונים חכמים בעלי מסך מתפצל – מה שמאפיין את LG בטלפונים שלה, הדפדפן יקרא “Whale” (לוויתן).

על חברת NAVER אולי לא שמעתם, אבל בדרום קוראה היא החברה המובילה בתחום מנועי החיפוש. NAVER ו- LG פיתחו דפדפן יחודי בשם Whale שנועד למקסם את השימוש בריבוי משימות או- MultiTasking על גבי המסך הכפול של הטלפון החכם שברשותכם.

Whale מבוסס על מערכת Chromium של גוגל (המערכת של Google Chrome) ומצטיין ב-“כל-משימתיות” לפי NAVER, הדפדפן אמור להיות נוח בצורה יוצאת דופן על מסך כפול כמו LG Dual Screen.
לדוגמא ככה יוכל המשתמש לבצע קניות באינטרנט שבמסך אחד ובכרטיסיה אחת יוכל להסתכל על שני מוצרים שונים.

חברת LG עובדת על עוד כל מיני פתרונות ורעיונות שונים בשביל להתאים את החווית השימוש היו-יומים למסכים המפוצלים שלה בצורה החלקה ביותר.
החל מתערוכת IFA המתקיימת בחודש הבא בברלין, שם תחשוף LG את הטלפונים החדשים ביותר שלה התומכים בעבודה משולבת עם מסך כפול – ועתידים להיות מסופקים עם דפדפן Whale בהתקנה מראש.

משתמשים בעברית בלבד? כניראה רק עיניין של זמן, ראש צוות הפיתוח של Whale בחברת NAVER, היו קים (Hyo Kim) אמר כי “צרכנים בכל מקום בעולם מעוניינים בחוויית ריבוי משימות חלקה לשימוש – מה שמוביל את החברה לפנות לשווקים הכלל עולמיים. שותפים אסטרטגיים דוגמת LG יסייעו להגיע למשתמשים רבים יותר, תוך הצגת תמיכה בשפות נוספות לקראת סוף השנה”

עוד עדכונים לגבי מכשיריה של LG ודפדפן Whale ניראה בתערוכת IFA בברלין החל מ-6 לסמפטמבר.

אודות בן רפאלי

יליד תחילת שנות ה-2000 וכבר מגיל 0 חולה טכנולוגיה מהארץ עד לשמיים... אוהב לחקור, לסקור וגם בשר טוב!! חובב מושבע של id Software דמיינו אותי Blazkowicz בחליפת דום סלייר. מזמין אתכם לכתוב לי, להגיב ולשתף :)

השאר\י תגובה