הדור הבא של רמקולים מבית LG כמעט כאן

מחלקת הסאונד של LG פותחת את תערוכת CES 2019 עם שני דגמי סאונד באר שכוללים גם גישה ל-Google Asistant שפותחו בשיתוף עם Meridian Audio.

עם תחילת כנס CES 2019 בלאס ווגאס, ענקית הטכנולוגיה LG כבר מככבת עם שני זוכי פרס החדשנות של התערוכה – דגמי SL9YG וה-SL10YB של רמקולי ה-Sound Bar החברה. שני הרמקולים פותחו בשיתוף עם חברת Meridian Audio ומשתמשים בטכנולוגית Bass & Space שמתמקדת בעיצוב מיקום הסאונד ובבאס איכותי. טכנולוגית Image Elevation תחזק את 'אולפן' הסאונד ותחזק את ההרגשה שהשמע מקיף את השומעים כמו באולפן. טכנולוגית Upmix מעבדת שני ערוצי אודיו באמצעות מספר ערוצים שונים ומאזנת ביניהם. כמו מכשירים רבים של LG, גם שני הרמקולים האלו תומכים ב-Google Asistant ואפשר להשתמש ברמקולים על מנת לשלוט במכשירים שונים בבית בעלי גישה לטכנולוגיה.

ה-SL9 מגיע בעובי של 57 מ"מ בלבד, שמאפשר התקנה נוחה על קירות ועם חיישן ג'יירוסקופי שעוזר להתאים את השמע לסביבה של הרמקול. שני הדגמים מגיעים עם שני רמקולים 70 וולט נוספים עם חיבור אלחוטי שיכולים להיות תלויים על הקיר ליד הסאונד בר עצמו או להיות מונחים מאחורי השומעים. כרגע עוד אין מחיר לדגמים ואנו נעדכן בהמשך על חדשות נוספות מהכנס ומ-LG.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה