מהדורות מוגבלות למשחק Life is Strange: Before the Storm

חברת Square Enix משיקה מהדורות מוגבלות לרכישה למשחק החדש שלהם Life is Strange: Before the Storm, יש 2 מהדורות, בואו קבלו קצת פרטים עסיסיים

אז כמו שאמרתי לכם, חברת Square Enix משיקה שתי מהדורות משחקים שניתן לרכוש למשחק החדש שלהם Life is Strange: Before the Storm, מהדורה אחת שנקראת Limited Edition ואחת בשם Vinyl Edition. המשחק שנמכר במיליוני עותקים, עטור השבחים שזכה לקהל אוהדים לא פסול מגיע אלינו עם אח קטן וחדש שיוצא לאוויר העולם ב-9 למרץ למחשב, Xbox One ול-PS4.

אז קצת על המהדורות ומה מבדיל ביניהן, המהדורה המוגבלת תספק לרוכשיה עותק פיזי של ספר אומנות מהמשחק ועותק של הפסקול בדיסק ועוד כמה פיצ'יפקעס (יש תמונה למטה אז תנו מבט). מהדורת ה-Vinyl מספקת את כל מה שיש במהדורה המוגבלת אך עם תוספת נחמדה של הפסקול עצמו על תקליט Vinyl (מי שלא מכיר, זה מה שפעם היה משמיע מוזיקה…לפני שנים רבות…) את המהדורה הזו קונים ישירות מהחנות של Square Enix, אין את זה במקום אחר.
שני המהודרות ניתנות לרכישה מוקדמת שניהן מספקות גישה לפרק בסדרה שנקראת "Farewell", בפרק אפשר לראות את חזרתו של הדמות מקס בגרסה צעירה יותר, הפרק גם מברכת בחזרה את המדובבים המקוריים של הדמויות להמשיך את עבודת הדיבוב המעולה שלהם.

עוד משהו קטן, שני המהדורות מספקות גם כמה דברים דיגיטליים נחמדים מאוד:

Mixtape Mode- מצב המאפשר לכם לסדר מערך שירים מהפסקול איך שאתם רוצים לשמוע.

Outfit Pack- מאפשר לכם לשנות את הבגדים של קלואי לכמה סגנונות שונים.

הפרק הראשון מהעונה הראשונה של הסדרה.

כמו שאמרתי, תמונות להמחשה מה כל מהדורה מכילה

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה