מצב המשחק Line of Sight הגיע ל-Battlefield 1!

צלפים? חובשים? חדשות בשבילכם: מצב המשחק החדש "Line of Sight" הגיע ל-Battlefield! 

אוהבים לצלוף? אתם בין היחידים במשחק שמסתובבים עם ערכת חובש ומצילים את חבריכם לקבוצה? אז יש לנו בשורות טובות בשבילכם, כבר עכשיו העדכון החדש של Battlefield 1 זמין, ושמו? "Line of Sight". העדכון החדש הוא מעין וריאציה של מצב המשחק Rush (משחק שבו מטמינים פצצות באזורים קבועים במפה, על הקבוצה התוקפת לפוצץ את נקודות אלו, בעוד על הקבוצה השניה למנוע מהן להתפוצץ). אין צורך להוריד אותו אל הפלטפורמה שלכם, והמשחק כבר עודכן ותוכלו להיכנס אליו ולשחק. מה מופיע בעדכון החדש ומה מייחד אותו? העדכון החדש מאופיין בכך שניתן לשחק רק עם שתי מחלקות (Classes), שהן Scout (צלפים) ו-Medic (חובשים), ושחקני שתי המחלקות יהנו מנזק כפול בכל כדור.

צלפים, היכונו. Line of Sight
צלפים, היכונו. Line of Sight

ועוד מספר חדשות בנוגע למשחק; החודש תשוחרר למשחק מפה חדשה בשם Giant's Shadow, שבה תוכלו לשחק בקרב על העיירה Selle. הקרב נערך 100 ימים בדיוק לפני סיום המלחמה, והתרחש בשנת 1918. המפה החדשה תהיה חינמית אך שחקנים אשר הזמינו מראש את המשחק וקיבלו קוד להרחבה בשם Hellfighter Pack, יוכלו לשחק במפה שבוע אחד מוקדם יותר לפני כל שאר שחקני המשחק.

ואחרי כל כך הרבה זמן של תלונות על בעיות במשחק, מה נסגר עם בעיות התאימות של המשחק ב-PlayStation 4 Pro? נפילות בקצב הפריימים לשניה, שינויים פתאומיים בצבעים ובטקסטורות, תקיעות, קריסות ומה לא. דובר מטעם החברה מסר היום בתגובה לדיווחים אלו, כי "מצאנו בעיה המסבירה את רוב הבעיות שקיבלנו עליהן דיווחים, ככל הנראה עקב העובדה שאפשרות רזולוציה בהגדרות ב-Minimum הייתה גבוהה מידיי, מה שגרם לבעיות הללו".

מה דעתכם על המשחק והשינויים האחרונים בו? שתפו אותנו בדעה שלכם!

אודות .

.

השאר\י תגובה