נבחרו השחקנים שיככבו בתור סימבה ומופסה ב"מלך האריות"

סימבה ומופסה לוהקו בעיבוד הלייב-אקשן של "מלך האריות".

בעקבות ההצלחה של סרטי הלייב-אקשן של דיסני, עם סרטים כמו "אליסה בארץ הפלאות", "סינדרלה" ו"ספר הג'ונגל", דיסני נכנסים בהילוך מהיר עם אדפטציות נוספות של הסרטים המצוירים שלהם. "היפה והחיה" צפוי להדהים חודש הבא בקולנוע, "מולאן" מקבל את הבמאית שלו ו"מלך האריות" כעת ליהק שני שחקנים לתפקידים הראשיים שלו.

הסרט הולך להיות הפעם הראשונה שסרט אדפטציה לייב-אקשן של דיסני יהיה כולו ממוחשב עם חיות ובלי בני אדם מול המצלמה, כך שדיסני באמת צריכים למצוא את הכשרונות שימשכו את הקהל ויגרמו לסרט להרגיש מיוחד ומדהים כמו הסרט המקורי. אז מזל שהם החליטו ללהק את קולו של מופסה מהסרט המצויר, ג'יימס ארל ג'ונס, והשחקן הצעיר המבטיח דונלד גלובר.

החדשות התפרסמו בעמוד הטוויטר של הבמאי ג'ון פאברו, שביים וכיכב בסרטי "איירון-מן" וביים את האדפטציה הלייב-אקשן של "ספר הג'ונגל".

הבחירה מטעם הסטודיו לתת לפאברו לביים את הסרט הייתה הנכונה, הבמאי הראה שהוא יכול לקחת חיות מצוירות כל כך אהובות כמו באלו ובאגירה ולהפוך אותן לאהובות בתור חיות אמיתיות, אז אם יש מישהו שיוכל להביא לנו את טימון ופומבה כמו שצריך למסך הגדול בעיבוד לייב-אקשן, זה ג'ון פאברו.

העיבוד לסרט המצויר (לא ממוחשב) הכי רווחי של דיסני הולך להיות משימה לא קלה, אבל עם במאי מוכשר כמו פאברו, השחקן הצעיר דונלד גלובר והקול האגדי של ג'יימס ארל ג'ונס חוזר בתור מלך כל האריות ונראה שההפקה מתחילה בטלף ימין.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה