מלך האריות – טריילר ראשון לגרסת הלייב-אקשן

הטריילר הראשון לגרסת הלייב-אקשן של ג’ון פאברו ל”מלך האריות” סוף סוף הגיע

אחד הסרטים שהכי סיקרנו אותנו פה באתר ודאגנו לעדכן בכל הזדמנות עם חדשות לגביו הוא גרסת הלייב-אקשן של הבמאי האהוב ג’ון פאברו (“איירון מן”) לסרט המצויר זוכה האוסקר של Disney “מלך האריות”.

בהתחשב שגרסת הלייב-אקשן קיבלה לא מעט ליהוקים מצוינים לתפקידים של טימון, פומבה, סימבה ומופסה (אותו ידובב פעם נוספת ג’יימס ארל ג’ונס), רצינו כבר לשמוע את קולות השחקנים יוצאים מחיות “אמיתיות”. ובכן, לא ממש קיבלנו את זה בטריילר החדש, אבל כן זכינו לשמוע את קולו העוצמתי והמכובד של ג’ונס.

הטריילר המתורגם:

הטריילר המדובב:

הטריילר החדש כולל הרבה מהרגעים האייקונים של הסרט, כמו החשיפה של סימבה לעולם, המוות של מופסה וסימבה מדבר לאביו בשמיים, כך שאולי הסרט ישחזר את הסרט המצויר כמו שעשה עיבוד הלייב-אקשן של “היפה והחיה” ולא כמו שעשה “ספר הג’ונגל”, שגם פאברו ביים, זאת אומרת, אנחנו אולי נקבל עיבוד אחד לאחד של הגרסה המצוירת של הסרט.

כל החיות נראות נהדרות וממש מציאותיות, כמו ב”ספר הג’ונגל”, מה שכן, הטריילר לא מראה לנו את החיות עצמן מדברות, אנחנו יודעים שהן יזיזו את השפתיים וידברו, אבל אני חושב שהסיבה שאנחנו לא רואים את החיות עצמן מדברות בגלל שהסרט עוד לא סיים את הפקתו ויש עוד עבודה על התאמת השפתיים לקול השחקנים, מרכיב קריטי שיכול להרוס לגמרי את הסרט.

יהיה מעניין לראות את הכיוון שבו הסרט הולך לפי הטריילר הבא שיצא, כי מצד אחד זה נחמד לראות דרך נוספת לספר את הסיפור האייקוני של “מלך האריות” ומצד שני “היפה והחיה” הכניס הרבה יותר כסף ל-Disney מאשר “ספר הג’ונגל”, אז אפשר להבין את ההחלטה של החברה לשמור על הסיפור המקורי.

“מלך האריות” יעלה למסך הגדול ב-19 ביולי שנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה