המפתחות של לוק

המפתחות של משפחת לוק עונה 2 – טריילר + תאריך יציאה

"המפתחות של משפחת לוק" חוזרת לעונה שנייה ב-Netflix שצפויה להיות מרגשת ומקורית יותר מהראשונה. תשפטו בעצמכם על סמך הטריילר ששוחרר.

למי שלא מכיר, "המפתחות של משפחת לוק" מבוססת על רומן גרפי בעל שם זהה שנכתב על ידי ג'ו היל ו-גבריאל רודריגס. העלילה מתמקדת באחים לוק (בכיכובם של קונור ג'סאפ, אמיליה ג'ונס וג'קסון רוברט סקוט) ובאמם נינה (בגילומה של  דרבי סטנצ'פילד) שעוברים לבית של אביהם המנוח, שם הם מגלים מפתחות קסומים שמעניקים למשתמש בהם כוחות קסם כגון היכולת להפוך לרוח רפאים.

הם מתמודדים בדרכם עם כוחות מרושעים שמתכננים להפוך את הארץ לגיהינום אשר מנהיג אותם שד שמכנה את עצמו דודג'. הסדרה הנוכחית נוצרה על ידי קארלטון קיוז ו-מרדית' אבריל ועלתה לאוויר לאחר מספר ניסיונות כושלים שכללו גם פיילוט קצר על ידי אנדרס מוסקייטי. לפניכם טריילר לעונה השנייה:

על סמך הטריילר, נראה שהעונה השנייה מושקעת הרבה יותר באפקטים הוויזואליים. בעקבות סיום העונה הראשונה והטריילר ניתן לראות שהמשך העלילה בהחלט נשענת על הרומן הגרפי. כעת החבורה מתמודדת מול דודג' ומגנה על המפתחות הקסומים. העונה השנייה תהיה במתכונת של עשרה פרקים ואין ספק ששאפתנית יותר ורצופת אקשן.

העונה השנייה של "המפתחות של משפחת לוק" תהיה זמינה לצפייה ב-22.10.2021.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה