חברת Logitech חושפת מקלדות חדשות ודקות במיוחד

חברת Logitech מחזיקה בידיה סדרות איכותיות במיוחד של מוצרי גיימינג בעלות שלל תכונות בשלל תקציבים שונים. השבוע, חשפה החברה 2 דגמים חדשים של מקלדות מכאניות דקות במיוחד וצבעוניות במיוחד, המשתייכות לסדרת הגיימינג Logitech G.

הדגמים החדשים עונים לשמות Logitech G815 ו-Logitech G915, ומשתייכות לסדרת הגיימינג של החברה Logitech G. המקלדות החדשות הינן בעובי של 22 מ”מ בלבד, מה שהופך אותן למקלדות המכאניות מהדקות ביותר בשוק כיום.
שני הדגמים החדשים זהים כמעט לחלוטין, ומציגים שלל תכונות איכותיות כגון תאורת RGB נפרדת לכל מקש, כ-5 מקשי מאקרו לתכנות אישי של המשתמש, כפתורים מובניים לשינוי פרופילים של המקלדת, כפתורי שליטה במדיה כולל גלגל לשליטה בעוצמת השמע ועוד.

G815 Keyboard

ההבדל היחידי בין ה-G815 ל-G915 הוא שה-G815 הינה מקלדת חוטית בעוד וה-G915 היא מקלדת אלחוטית. ה-G915 תומך בטכנולוגיית Lightspeed של חברת Logitech, המאפשרת קישוריות אלחוטית בזמן תגובה של 1ms בלבד. יחד עם זאת, במידה ותרצו תוכלו לחבר כבל ל-G915 ולהשתמש בה כמקלדת חוטית. ה-G915 אמורה לספק לכם כ-30 שעות סוללה שלמות.

G915 Keyboard

שתי המקלדות מציגות סוויצ’ים ייחודיים הנקראים Low-Profile GL Mechanical Switches שמאפשרים חווית שימוש במקלדת אלחוטית בפורמט דק יותר וקטן יותר. עקב גודל הסוויצ’ים הקטנים, ה-G815 וה-G915 יהיו מקלדות מוארות במיוחד שמאפשרות הצגה של מופעי אור RGB בצורה הטובה ביותר והנראית ביותר לעין.

ה-Logitech G815 וה-Logitech G915 יהיו זמינות לרכישה בכל העולם על פי החברה, וניתן להזמין אותן מראש כבר היום באתר של החברה.

G815 G915 Logitech

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה