טום הידלסטון מאשר שהסדרה של לוקי תכלול 6 פרקים

טום הידלסטון מאשר שהסדרה של לוקי בכיכובו ב-Disney Plus תכלול 6 פרקים.

בדומה למה שאליזבת אולסן חשפה בעבר לגבי התכנית שלה, “ווונדה-ויז’ן“, כמו גם “הפלקון וחייל החורף“, גם הסדרה של לוקי תתפרס על פני שישה פרקים. הרעש סביב סדרת הבת בכיכובו של לוקי עלה לראשונה בספטמבר של השנה שעברה. מאז, “הנוקמים: סוף המשחק” שכלל רגע מרכזי שיאפשר לאל הערמומי להופיע על המסך למרות מותו ב”מלחמת האינסוף”.

לפי ראש Marvel Studios קווין פייגי, הגרסה של לוקי שנזכה לראות על המסך באביב 2021 היא הגרסה בה הוא נעלם עם הטסרקט ב”הנוקמים: סוף המשחק”. העלילה אמורה לעקוב אחר אחיו השובב של ת’ור, כשהוא מופיע לאורך ההיסטוריה האנושית ומשפיע על אירועים.

במהלך ראיון בו דיבר הידלסטון בקצרה על תפקידו במחזה הבגידה, אישר השחקן שהסדרה החדשה תכלול שישה פרקים. אף ששיחק את לוקי במשך תשע שנים, על פני כמה סרטים, הדלסטון הביע תדהמה מהעובדה שזו תהיה הפעם הראשונה שהוא יוכל לחקור את הדמות המורכבת לעומק בכוונה תחילה כחלק מהפרויקט.

באותו ראיון, הידלסטון שופך מעט אור על איך לוקי יתמודד עם מערך האתגרים החדשים, שביניהם אויבים שהדמות מעולם לא התמודדה מולם לפני כן. בהתחשב בכך שהסדרה הולכת לקפוץ בין רגעים שונים בהיסטוריה, היא פותחת עולם שלם של אפשרויות לנבלים שמעולם לא הוצגו לפני כן בשום סרט או סידרה של Marvel.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *