הקשר בין הסדרה Loki לבין הסרט Thor: Love & Thunder

נמסר שבטקס קומיקון 2019 הכריז נשיא אולפני מארוול, קווין פייג על השקת מגוון של תכניות טלוויזיה מארוול בלעדיות לשירות הסטרימינג של Disney+. כך הם מתכננים לקשור את כוכבי מארוול ישירות בין הסדרות לסרטים. במקרה זה מדובר על תוכנית הטלויזיה Loki, הצפויה לעלות ב2021 והסרט Thor: Love & Thunder.

החדשות המרגשות הן שלוקי בגילומו של טום הידלסטון מגלם בשנית את אלוהי התחבולה שראינו בסרט הנוקמים: Endgame שהסתלק עם הטסרקט בשנת 2012. דיווח מאשש את הטענה ומציין רישום הפקה חדש לסרט של לוקי.

על כן נכתב: “הסרט יעקוב אחר לוקי בסרט הנוקמים: Endgame כשהטריקסטר משתמש בכוחו של הטסרקט כדי לנסוע לאורך ההיסטוריה האנושית ולשנות אירועים היסטוריים.”

לפי דבריהם הרפתקאותיו של לוקי יסתיימו בכך שהוא יופיע ב- MCU הזרם המרכזי ויביא איתו את מוג’ולניר מה שיוביל להפיכתה של ג’יין פוסטר  לת’ור האדיר בThor: Love & Thunder. 

יש להדגיש שבשלב זה הדיווחים אינם מאושרים סופית, אולם למקור הדיווח יש מוניטין גבוה  ואינטואיציות חזקות. אם לוקי עובר בזמן, יש להניח שהוא יגיע לציר הזמן הרגיל על ידי שימוש גם בטסראקט וניתן להסיק שאחת מאבני האינסוף יכולה להיות שוב בפעולה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה