לוציפר קיבל טריילר חדש לעונה הרביעית

Netflix שחררה טריילר לעונה ה-4 של לוציפר שמאשר את תאריך היציאה.

סדרת הדרמה המשטרתית והפנטזיה מבוססת על הדמות לוציפר שיצרו ניל גיימן, סאם קיית' ומייק דרינגנברג בשביל חוברות הקומיקס "סאנדמן" ובהמשך הוא קיבל ספין-אוף משל עצמו. בחודש אוגוסט האחרון, העונה הרביעית של לוציפר החלה בהפקה רשמית. בכיכובם של טום אליס כלוציפר מורנינגסטר, הידוע גם בתור השטן ולורן גרמן כבלשית קלואי דקר, "לוציפר" עוקבת אחר מר מורנינגסטר לאחר שהוא יצא מגיהינום אל רחובות ללוס אנג'לס ומנהל חיים חסרי השלכות כמנהל מועדון לילה ויועץ לא רשמי של המשטרה המקומית.

התכנית שודרה לראשונה ב-2016 בערוץ FOX ונמשכה שלוש העונות. במאי האחרון, העונה השלישית הסתיימה, קצת יותר משבועיים אחרי ש-FOX ביטלה רשמית את הסדרה. לאחר שמעריצים רבים התחננו לחידוש הסדרה, ביוני 2018, Netflix התגייסה כדי להציל את המצב והזמינה עונה רביעית שתכלול 10 פרקים.

Netflix שחררה טריילר קצר לעונה הרביעית של לוציפר בו אושר התאריך ה-8 במאי כהתאריך היציאה הרשמי של העונה:

אמנם הטריילר לא מראה לנו הרבה פרטים על העלילה שנזכה לראות בעונה החדשה, אך הוא כן מרמז על האופן שהסדרה תשתנה. כמו שנאמר בטיזר הקודם, גם הטריילר החדש מראה שעכשיו כשהסדרה עברה משידורים בטלוויזיה לרשת צפייה ישירה באינטרנט, מפיקי התוכנית יוכלו למתוח את הגבולות שהטלוויזיה הציבה. בנוסף לאליס שמופיעה בטריילר, אל העונה החדשה יחזרו גם לורן (קלואי דקר), קווין אלחנדרו (בלש דן אספינוזה), רייצ'ל האריס (ד"ר מרטין), איימי גארסיה (אלה לופז), לסלי אן ברנדט (מייז) ואליהם תצטרף ענבר לביא (מתחזים, נמלטים) שתשחק את חווה.

"לוציפר" תעלה אל Netflix ב-8 במאי 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה