האחים רוסו יפיקו סדרת אנימציה חדשה ב-Netflix

האחים רוסו- שעומדים מאחורי כמה מהסרטים הגדולים ביותר של ה-MCU, מגיעים אל Netflix להפקת סדרת אנימציה חדשה שתבוסס על משחק הלוח Magic: The Gathering.

האחים אנתוני וג'ו רוסו, הבמאים שהביאו לנו את "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", "הנוקמים: מלחמת אינסוף" ו-"הנוקמים: סוף המשחק" עתידים להביא לנו סדרת אנימציה חדשה שתגיע למנויי שירות Netflix.
הסדרה עתידה להיות מבוססת על משחק הלוח הפופולרי "Magic: The Gathering"- משחק הפנטזיה הושק בשנת 1993 ובו השחקנים נלחמים אחד בשני על ידי זימון של קסמים שונים עד שאחד השחקנים מנצח.
בנוסף, בשנים האחרונות המשחק התרחב למדיומים אחרים כמו משחקי מחשב- ואף הוכרז כמשחק הלוח המסובך ביותר בחיים האמיתיים (מקור).

הפרויקט עלה והסתבך כבר כמה פעמים, מאז עלה לראשונה כשיתוף פעולה בין חברת "הסברו" (Hasbro) העולמית לאולפני Universal לפני 10 שנים- ובוטל.
הפרויקט נאסף על ידי אולפני FOX בשנת 2015 ואף הוצמד לו המפיק סיימון קינברג, שעומד מאחורי סרטי X-Men האחרונים, אך גם הפרויקט הזה ננטש.
מאז הזכויות לכותר התגלגל והגיע לידי רשת הסטרימינג Netflix כסדרת אנימציה.

הבמאים הצהירו כי הם מעריצים גדולים ושחקנים של משחק הלוח "Magic: The Gathering" בעת ההכרזה על שיתוף הפעולה, ואף אמרו כי הפרויקט הוא פרויקט שהם מלאי תשוקה לגביו וכי הם מצפים להוציאו אל הפועל.
ב-Netflix אישרו כי האחים רוסו הופקדו על הפרויקט בכדי ליצור סיפור חדש עם דמויות ולהרחיב את קורות העולם בו מתרחש המשחק, במקומות שהוצגו בעבר במשחק.

הסדרה "Magic: The Gathering" תופק על ידי אולפן Octopie ותחצה ז'אנרים, עם פרקים של דרמה, אימה ואקשן.
עתידים לעבוד מאחורי הקלעים גם הכותבים הנרי גילרוי (Henry Gilroy) שעבד על סדרת האנימציה Star Wars Rebels ו-חוזה מולינה (Jose Molina).
שם נוסף שנקשר לסדרה הוא Yoriaki Mochizuki שיופקד על הבימוי וההפקה, לאחר שהיה הכותב לסרטי "לגו" ו"ספיידרמן: ממד העכביש".

הסדרה עתידה להצטרף לארסנל ההולך וגדל של סדרות אנימציה של Netflix  ההולך ומתרחב בשנים האחרונות, ועתיד להתרחב עם פרויקטים נוספים בעתיד.
נכון להיום עוד לא ידוע על תאריך יציאה צפוי לסדרה- או על תחילת ההפקה הרשמית, אך נדאג לעדכן אתכם.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה