טריילר רשמי לסרט "מליפיסנט: אדונית הרשע"

בסרט הקודם הוצג לנו בצורה רחבת יריעה העבר של מליפיסנט, האירועים שהקשיחו את ליבה והובילו להטלת הקללה על הנסיכה אורורה. בסרט ההמשך "מליפיסנט: אדונית הרשע" נכיר לעומק את מערכת היחסים בין הנבלית המפורסמת והמלכה העתידית. בדרכן הן כורתות בריתות חדשות ועומדות בפני אויבים בלתי צפויים במטרה להגן על הביצות והיצורים הקסומים שמתגוררים בהן. הסרט מבוים על ידי יואכים רונינג ובהשתתפות הכוכבים המוכרים בסרט הקודם. אנג'לינה ג'ולי מגלמת את מליפיסנט ואל פאנינג בתפקיד הנסיכה אורורה. בנוסף אליהן יצטרפו לסרט: מישל פייפר, צ'יווטל אג'יופור, סם ריילי ונוספים. להלן הטריילר המלא של הסרט:

בדומה לסרט הראשון שהצליח מאוד, הסרט השני נראה גם המצאה שאיננו מכירים בסיפור האגדה המוכר על מנת לשים דגש על דמות הנבל ולגרום לנו אף לחבב אותה. הסגנון מעניין ומזכיר לי את הסדרה "עד עצם היום הזה". לא ברור אם הסרט הבא יגרום לנו לחבב את מליפיסנט יותר או פחות כי נראה שצפויים להיות פיתולים נוספים בעלילה שאף אחד לא יכול לחזות, אבל כאמור זה סרט דיסני. ניתן לראות את האפקטים המרהיבים, החשיבה המקורית ואת הסרט שעתיד להיות השובר קופות הבא.

 

"מליפיסנט: אדונית הרשע" הוא סרט ההמשך הישיר ל"מליפיסנט" והוא יגיע לאקרנים ב-17.10.2019.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה