יאסו – ביקורת הסרט מאמה מיה! Here We Go Again

ביום רביעי התקיימה הפרימיירה לסרט מאמה מיה! Here We Go Again בבית הקולנוע סינימה סיטי גלילות וכדי להיכנס לאווירת הסרט הוזמנו לחגיגה יוונית מעניינת וטעימה

הסרט מאמה מיה! Here We Go Again הוא בעצם סרט ההמשך לסרט מאמה מיה! ששוחרר ב-2008 ובוסס על המחזמר שהתמקד בשירי להקת אבבא.
למרות ההצלחה של המחזמר המקורי ועיבודיו, הסרט הראשון לא כל כך צלח תחילה, ובכל זאת אחרי עשר שנים אנחנו מקבלים סרט המשך.
אז אם להיות כנה, אני ראיתי את הסרט הראשון ממש לא מזמן לאחר שבת הזוג שלי (ששרופה עליו) התעקשה שאראה, וכמובן איך שלא גם להגיע לסרט ההמשך ואם אפשר לפרימיירה החגיגית – לכן אנסה להעביר את החוויה שלי ושלה.

עלילת הסרט קצת מבלבלת לכאלו שלא באים "מוכנים" אבל היא בעצם באה להאיר קצת אור על העבר ועל השתלשלות האירועים, ותוך כדי גם מעבירה סיפור חדש שמתקיים לאחר סיום אירועי הסרט הראשון.
כמו בסרט הראשון, גם עלילה זו מתקיימת על אותו אי יווני בשם קלוקאירי (אך מי שלא יודע האי בכלל נקרא סקופלוס) וסופי מחליטה להגשים את חלומה של אימה (דונה) ולהקים מלון מהמקום בו התגוררה כאשר הגיעה אל האי.

כפי שאמרתי, אנחנו זוכים לראות קצת על העבר של דונה (מריל סטריפ) כאשר את דונה הצעירה מגלמת לילי ג’יימס ומעבירה את הדמות בצורה מעולה.
כל העלילה מעניינת ואפילו מרתקת למעריצי הסרט, אני אישית הצלחתי ליהנות ואפילו למצוא את עצמי צוחק או אפילו מתרגש ברגעים חשובים.
הסרטים נצמדים לסטייל המחזמר ובין כל כמה סצנות אנחנו זוכים לשמוע שירים מוכרים מלהקת אבבא שממש נכנסים ברגעים הנכונים והופכים את כל העלילה והחוויה להרבה יותר מהנה.

אם נשים רגע את העלילה בצד ונסתכל על כל המסיבה שמוצגת לנו על המסך נוכל להתפעל מהמקום המהמם שבו הסרט צולם ואיך שהוא מושלם עבור סרט שכזה. הדמויות, הלבוש, הריקודים וכמובן השירים שבלתי ניתנים להפרדה פשוט זורמים בצורה מעולה ומצליחים באמת להכניס אותנו לאווירה הנכונה.

דבר שלא הייתי מבחין בו מבלי העזרה של עלמת החן שהתלוותה עלי, הוא ההתמדה המוערכת של המפיקים להיצמד למקור (הסרט הראשון) ומעבר לעובדה שאנחנו מקבלים סרט לאחר תקופה ארוכה בו משחקים המון שחקנים ששיחקו באותו הסרט הראשון (כמו פירס ברוסנן, קולין פירת' וסטלאן סקארסגארד), אנחנו נתקלים גם בדמויות פחות בולטות שדאגו להכניס אל הפריים ובעצם להוסיף אותנתיות לכל ההצגה.
בנוסף, בכמה סצנות ניתן לתפוס את בני אנדרסון (מלהקת אבבא) יושב בפסנתר ומגנן את השיר שברקע, דבר שאפילו מוסיף לערך ולקשר ההדוק בין הסרט, ללהקה ולשירים.

כדי להשלים את כל החוסרים אנחנו רואים לראשונה את אמא של דונה/סבתא של סופי, אותה מגלמת שרילין סרקיסיאן (הזמרת שר) שדעתי עוד חלוקה בנוגע לכמה הבחירה בה הייתה נכונה, אז את זה אשאיר לכם להחליט.

לסיכום, הסרט מאמה מיה! Here We Go Again או מאמה מיה! 2 הוא סרט מגניב, מצחיק ומעניין שמתאים לכל צופה- מעריץ ותיק או סתם אחד סקרן כמוני ולכן בהחלט אמליץ לכם לצפות בו אם נמאס לכם מכל סרטי האקשן והאימה שלאחרונה מככבים על מסכי הקולנוע.

מאמה מיה! Here We Go Again

ציון סופי - 8.5

8.5

מהנה מאוד

חוויה מוזיקלית מרגשת ומצחיקה המתאימה לכל צופה, מומלץ בחום.

User Rating: Be the first one !

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה