טריילר חדש למשחק האימה Man of Medan

חברת הגיימינג הבריטית Supermassive Games משחררת טריילר חדש למשחק Man of Medan כחלק מסדרת משחקים אנתולוגית ואפלה.

הטריילר למשחק החדש, בשמו המלא Man of Medan: Ghost Ship, יצא לאוויר כחלק מסדרת אימה אנתולוגית של חברת Supermassive Games שעד עכשיו שיחררה לרוב משחקים לקונסולת Playstation, אך הפעם החליטה לייצא גם ל-PC.

זהו לא משחק האימה הראשון של החברה, כשהראשון ביניהם היה Until Dawn האימתני, הממחיש את אווירת ה-Horror בסדרה הזו, בצורת סרט אימה לכל דבר, עם גרפיקה מאוד מרשימה ושחקנים מפורסמים כגון רמי מאלק (מיסטר רובוט, רפסודיה בוהמית), היידן מקינייטייר ועוד, המשתתפים בדיבוב. כמו כן, יצא לו גם המשך.

Man of Medan ימשיך את הקו הזה, בצורת משחק-סרט אימה, כשחבורת אמריקאים טיפוסית מתחילה בחיפושים אחר שרידי מטוס ממלחמת העולם ה-2 ומוצאת את עצמה בתוך ספינת רפאים מצמררת. השחקן יכול לבחור בין כמה דמויות: כל אחד מחברי הקבוצה, או את קפטן הספינה, מפרספקטיבות שונות.

כמו כן, השחקן חוקר את הסיטואציה המטרידה ומגיע להחלטות קריטיות שישנו את חייהם לנצח; ההישרדות תלויה בבחירות של כל אחד בספינה, כשכל החלטה היא לחיים או למוות.

המשחק האנתולוגי יושק ב-2019 למחשב האישי, ובנוסף לקונסולות PlayStation 4 ו-Xbox One.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה