“מטורף”: טריילר חדש ומוזר בשביל אנשים חסרי זמן לתרפיה

“מטורף” של נטפליקס יוצג בסוף השבוע הקרוב, אבל ענקית השידור עדיין עסוקה בלפרסם פרסומות די מוזרות המציגות את ג’סטין ת’רו כג’יימס מנטלריי.

אפילו ש-“מטורף” קיבלה הרבה אהדה על זה שבחרו את ג’ונה היל ואמה סטון לתפקידים הראשיים, עכשיו הם יתמקדו בת’רו ובשחקני המשנה סונויה מיזונו כדוקטור פוג’יטה ורום קנדה כדוקטור מורמוטו, ששניהם משחקים בצורה מאוד מביכה ממול המצלמה של דוקטור מנטלריי הטוב.

הטריילר מספר על חברה מסתורית, הממציאה מוצר בשם U.L.P. מוצר הנוצר על ידי מנטלריי כדרך הרבה יותר מהירה להפוך אדם לשמח. החברה לא מפרטת את ראשי התיבות של ה-U.L.P. אבל הם כן טוענים שהמוצר יכול לחסל מספר בעיות נפשיות כמו: חרדות, חריקת שיניים, פוסט טראומות, בעיות מיניות והרשימה ממשיכה וממשיכה.

הטריילרים ל-“מטורף” ממשיכים להציג את האווירה המוזרה והאפלה שמציגה שהסדרה תציג יותר מבשמה. הטריילר החדש מעביר תחושה שהסדרה לא מעוניינת בלהשאיר סקרנות מסוימת, אלא פשוט משגרת את הרגשות המרכזיים לתוך מוחם של הצופים.

הטריילר מעביר תחושה של סרטון של חברה שמצאנו במרתף על קלטת עתיקה, דבר שמעביר תחושה מאוד אמתית ואפלה.
בכל מקרה, עם העובדה שהסדרה תצא בסוף השבוע, לצופים לא ישאר עוד הרבה זמן בשביל לגלות איך התכניות של ה-U.L.P. יכולות להיכשל.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה