חדשות Mario, איך מרצדס קשורה אליו? כל העדכונים

גם כשנדמה לנו שאין עוד הרבה מה לשנות ולהוסיף Nintendo  לא מפסיקים  לעדכן את Mario, עם תוכן חדש איכותי וחינמי. אז, מה חדש?

עדכון ל-Mario Maker

Nintendo שחררו עדכון חדש 1.3.0 למשחק Mario Maker שהושק בספטמבר אקסקלוסיבית ל-Wii U, המשחק שבו אתה יכול ליצור לעצמך את המסלול בו תרצה לשחק.

העדכון החדש מוסיף אובייקטים חדשים ומנוע החיפוש במשחק יהיה הרבה יותר נוח וקל למשתמשים.

אז מה כל השינויים בעדכון שגודלו כ-300MB ?

תוקנו גליצ'ים שעוד לא נתפסו קודם לכן, נוספו אובייקטים חדשים: Fire Koopa ו- Clown car, שחקנים לא יוכלו להשתמש ב- "Like", "Yeah"  ו "★" בשם המשתמש שלהם ועוד כמה שינויים קטנים שימנעו מיוצרי שלבים להתחנן ללייקים.

new mario maker patch

שלב לא רגיל ב-Mario Maker

מרצדס הוסיפה שלב חדש למשחק המחשב הפופולרי.
השלב החדש שנקרא "Jump 'n' Drive" מתרחש כולו בדרכים: בתוך העיר, בסוכנות של מרצדס ואפילו בכביש המהיר ומריו מקבל בונוס- מרצדס GLA חדשה!

השלב נוצר על-ידי מעריצי המשחק במרצדס שהושפעו מהופעתה הקצרה של המכונית בסופר מריו 8 וביקשו לקראת המשחק החדש ליצור שלב בו מריו לוקח את המכונית לסיבוב.

את המכונית הנכספת אפשר להשיג כמו כל בונוס במריו, באמצעות פטריה שנאספת בתחילת השלב ומאותו רגע אפשר להמשיך את השלב בנהיגה בסטייל. אחרי סיום השלב, ה Mercedes GLA-  תישמר במאגר האבזרים של מריו שנצברים במהלך המשחק.
ולמי ששואל את עצמו, לואיג'י עדיין הולך ברגל.

super-mario-maker GLA

Super Mario Advance 4

Nintendo תשיק בקרוב מאוד את המשחק  Super Mario Advance 4 כמשחק "קונסולה וירטואלית" (כלומר, כמו אמולטור הישר בקונסולה שלכם) ב- Wii U יחד עם כל שלבי ה-eReader . שלבי ה-eReader הללו היו תוספים, מעין כרטיסים עם קודים שהיו סורקים אותם בעזרת מכשיר מיוחד המתחבר ל-Gameboy Advance שלכם, ומקבלים שלבים נוספים בדומה להרחבות ו-amiibos של היום. הבעיה עם התוספים האלה היא שבלי הכרטיסים אי אפשר להשיג את השלבים האלה והכרטיסים האלה בכלל מהתקופה של קונסולת NES. אבל למרות הכל, הובטח ששלבים אלו כן יופיעו בקונסולה הוירטואלית ללא שום התעסקות עם ה- eReader.

super mario advance 4

Super Mario Galaxy

המשחק היה אמור להיות מושק בסוף דצמבר בעלות של 20 דולרים דרך חנות ה- eShop, אבל לא היייתה באמת הכרזה כלשהי לכך שהמשחק זמין לקניה.משחק זה זכה לחוות דעת חיוביות, בעיצומן 12.59 מיליון עותקים נמכרו לציבור עוד בספטמבר. ראוי לציין ש-Super Mario Galaxy 2 ניתן כבר לקנייה גם כן דרך ה-eShop  ב-Wii U.

Super mario galaxySI_Wii_SuperMarioGalaxy2

אודות The Shocker

אני עוגה, בת 17 מהצפון חובבת עוגות מושבעת, אבל ששש... העוגה היא שקר.

השאר\י תגובה