סרט או סדרה על ה-Illuminati של Marvel בפיתוח

מועצת גיבורי העל של Marvel, ה-Illuminati, תגיע למסך בלייב-אקשן

כשחושבים על קבוצות גיבורים בקומיקס של Marvel, לרוב חושבים על הנוקמים, האקס-מן או ה-Inhumans. אבל הקבוצה העוצמתית ביותר שהגיעה לדפי הקומיקס של החברה הייתה קבוצת Illuminati. קבוצה סודית שכללה את איירון מן, Namor, Black Bolt, ריד ריצ'רדס (מארבעת המופלאים), דוקטור סטריינג' וצ'רלס אקסבייר. חברי הקבוצה השתנו במהלך השנים, עם חיה (שהחליף את צ'רלס אחרי מותו), קפטן אמריקה וטאצ'לה, הפנתר השחור והמלך של ווקנדה.

הקבוצה התמודדה עם אירועים גדולים מאחורי הקלעים כמו פלישת הסקרול לפני האירועים של Secret Invasion, שיגור הענק הירוק לכוכב לכת אחר שהוביל ל-World War Hulk ואיסוף אבני האינסוף במטרה להשמידם. משימות לא קלות שהיו אפשריות בגלל שמדובר בקבוצה עוצמתית ביקום הקומיקס, אבל האם הקבוצה עוצמתית מדי עבור המסך? ובכן, לפי דיווח חדש, נראה שלא.

רישום לליהוק שנמצא ברשת, מראה ש-Disney עובדת על פרויקט Illuminati של Marvel. עוד לא ידוע אם מדובר בסרט או סדרה, ולא ידוע מי יהיו חברי הצוות, אבל זה בהחלט יהיה מעניין לראות אם הפרויקט יהיה אחד האופנים של Marvel להכיר אל תוך יקום הסרטים את האקס-מן וארבעת המופלאים, היות ושני החברים המרכזיים של שתי הקבוצות נמצאים בקבוצה זו, ויהיה מעניין לראות מה יהיה הקשר של הפרויקט לאיירון מן, כעת שהוא מת.

אין לנו תאריך יציאה רשמי, רק שקווין פייגי הולך להפיק את הסדרה/סרט בעצמו. נצטרך פשוט להמתין לפרטים נוספים אבל אם באמת נקבל סדרה/סרט בכיכוב הגיבורים, אנחנו לא יכולים לחכות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה