טריילר ראשון לעונה השנייה של לוק קייג' ב-Netflix

לוק קייג' חוזר לנקות את רחובות הפשע של הארלם בעונה השנייה המצופת

מאז סדרת הקרוסאובר המסיבית של סדרות הקומיקס של Netflix (שאיכזבה), נראה שהרשת חוזרת בקצב מלא להמשיך את כל סדרות הגיבורים שלה מ-Marvel, בין אם זה "ג'סיקה ג'ונס" שחוזרת לעונה נוספת, או האיש עם עור הפלדה שמגן על שכונת הארלם בניו יורק, לוק קייג', שחוזר לעונה שנייה בעצמו.

עד כה, לא ידענו מה הולך לקרות בעונה החדשה אחרי הסיום המאכזב של העונה הראשונה, חוץ מהידיעה שלוק יעבוד עם השוטרת מיסטי נייט, שכעת בעלת זרוע רובוטית. אבל, כעת אנחנו סוף סוף מקבלים טריילר ראשון של העונה החדשה ותקציר למה הולך לקרות עם המגן של הארלם בעונה השנייה.

אחרי שהוכיח את חפותו, לוק קייג' נהפך להיות מפורסם ברחובות הארלם עם מוניטין חסין כמו עורו שחסין בפני כדורים. אבל כמות החשיפה שהוא קיבל רק הגבירה את הצורך של הקהילה בהגנה שלו והוא נאלץ לגלות את מי הוא יכול ולא יכול להציל. עם עליתו של אויב חדש מרשים, לוק נאלץ להתעמת עם הקו הדק שמפריד בין גיבור לנבל.

התקציר לא ממש נותן לנו יותר מדי לגבי העונה החדשה, רק שבשונה מהעונה הראשונה, הפעם לוק לא יתחבא בצללים ויהיה גיבור מוכר בכל הקהילה שלו. בנוסף, נראה שנקבל נבל חדש עבור לוק, האם זה אומר שלא נצטרך לראות את מאריה ו-Diamondback המשעממים מהעונה הקודמת? אני באמת מקווה שכן.

לוק קייג' מתוכנן לחזור להלחם עבור שכונת הארלם ב-22 ביוני ברשת Netflix.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה