טריילר משחקיות ל-Marvel vs Capcom Infinite ונתונים מפתיעים

חברת Marvel שחררה טריילר משחקיות חדש למשחק Marvel vs Capcom Infinite לאחר הכרזת המשחק ב-PlayStation Experience 2016.

כנס ה-PlayStation Experience של שנת 2016 בשיאו וכבר בסופו של היום הראשון קיבלנו מספר רב של הפתעות ומשחקים לצפות להם בשנה הבאה, הפתעה גדולה בעיני גיימרים רבים זו חזרתה של סדרת משחקי המכות מהגדולות בכל הזמנים, Marvel vs Capcom, עם המשחק הבא בסדרה Marvel vs Capcom Infinite.

בשבוע האחרון, שמועות התחילו להסתובב כי Sony מתכננת לחשוף למעריצים בכנס ה-PlayStation Experience הקרוב שהמשחק הבא בסדרה מגיע ב-2017. המקורות היו די אמינים אבל המון גיימרים נשארו סקפטים. Sony שמה קץ לסקפטיות זו עם הצגה של הטריילר הראשון למשחק החדש, ולתשואות הקהל המעריצים קיבלו הצצה לארבעה דמויות מובטחות למשחק- Ryu מ-Street Fighter ו-Iron Man, ותיקים בסדרת המשחקים מאז תחליתה אך גם דמויות חדשות, Mega Men X האגדי ו-Captain Marvel, שסרטה מתוכנן לצאת בשנה הבאה.

חברת הקומיקס Marvel החליטה לצ'פר את מעריציה ולשחרר טריילר חדש נוסף בעמוד היוטיוב שלה המציג גרפיקת משחק מדהימה, משחקיות חלקה ומכניקת קרב שלא נראתה מאז המשחק Marvel Superheros משנת 1995.

המכניקה החדשה במשחק היא אבני הנצח (The Infinity Stones) אשר הוצגו בשנתיים האחרונות בסדרות הסרטים של Marvel, ועלילתם מגיעה לשיא בשנה הבאה בסרט Avengers: Infinity War. כל אבן מששת אבני הנצח בעלת כוח אחר, במשחק Marvel Superheros ובטריילר הזה ניתן לראות כי אבן הזמן מעניקה ללוחם שלכם מהירות ואבן הכוח מגבירה את כמות הנזק שאפשר לגרום ליריב. אפשר לשער כי ארבעת האבנים האחרות יתנו שיפורים דומים לפי שמם, כאשר נשמה = ריפוי מהיר, חלל = מגן סביב הדמות, מציאות = התקפה אלמנטית ודעת = השפעה על השליטה של השחקן היריב, יתפקדו גם כן כמו במשחק משנת 1995.

 

אבל זה לא הכל, חברת המשחקים הותיקה Capcom החליטה לחשוף את מספרי המכירות של הסדרה עד כה.

משחקי הסדרה שהיו זמינים למגוון רחב של קונוסולות מה-PlayStation המקורית, אל ה-Sega Dreamcast ועד ה-Xbox 360, מכרו, לפי המספרים שהחבר פרסמה, מעל 7 מיליון עותקים מסביב לעולם. מספר זה הוא די גבוה עבור סדרת משחקי מכות שלא נמצאת בראש רשימת משחקי המכות הפופולאריים ביותר כמו Mortal Kombat. Super Smash Bros או Tekken. עוד נתון מעניין שיחסית מקטין את המשחק, הוא שהמשחק החדש בסדרת Mortal Kombat שיצא בשנה שעברה, Mortal Kombat X, מכר לבדו מעל 5 מיליון עותקים ומשחק המכות האחרון מבית נינטנדו, Super Smash Bros, הגיע לבדו לכ-10 מיליון עותקים בשנתיים האחרונות.

מספר זה של המכירות יכול להיות הסיבה להחלטת החברה להוציא את המשחק החדש למרות בעיות רבות של זכויות יוצרים על חלק מדמויות הסדרה מצד Marvel, שכיום מחולקות בין Fox, Sony ועוד חברות צד שלישי. בנוסף המשחק צפוי לצאת לקונסולות PlayStation 4 ו-XboxOne ובפעם הראשונה ל-PC, החלטה שתגביר את מכירת העותקים בוודאות.

האם Capcom עשתה את ההחלטה הנכונה ו-Marvel vs Capcom: Infinite יכניס מספרים כאלו? נגלה זאת ב-2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה