טריילר ופוסטר חדש לסרט ההמשך של “מרי פופינס”

אמילי בלאנט נכנסת לנעליה הענקיות של ג’ולי אנדרוס כהמטפלת פופינס, בטריילר ובפוסטר החדשים לסרט ההמשך הקסום של Disney- “מרי פופינס חוזרת”.

אחרי לא פחות מ-54 שנים (!!!), סרט ההמשך למחזמר זוכה האוסקר האהוב משנת 1964- “מרי פופינס חוזרת” עומד לצאת וכל העולם, ילדים והורים מתרגשים.

נכתב על ידי דיוויד מגי (“חיי פיי”) ויבויים על ידי רוב מרשל (“שיקגו”, “אל תוך היער”), “מרי פופינס חוזרת” יתקיים 24 שנים לאחר זמן הסרט הראשון. בזמן הזה, הילדים של משפחת בנקס (המשפחה שבה מרי טיפלה בסרט הראשון) ג’ני ומייקל לא רק התבגרו, אלא גם הלכו בצעדיי הוריהם כפעילה חברתית ובנקאי. כאשר מייקל וילדיו נתקלים בטרגדיה נוראית, מרי חוזרת בשביל לעזור להחזיר את חייהם בחזרה למסלול.

בזמן שאנדרוס דחתה את ההצעה לתפקיד בסרט (בשביל לא לקחת פוקוס מבלאנט בתפקיד המרכזי), הקולגה שלה לשעבר בסרט- דיק ואן דייק, ישחק בתפקיד קטן בסרט. בין השחקנים שיקחו חלק בסרט זה, נמצאים שחקנים כמו לין- מנואל מירנדה, קולין פירת’, אנג’לה לאנסברי והשחקנית האייקונית- מריל סטריפ.

לא כמו הטריילר הראשון שיצא השנה, טריילר זה צולל עמוק יותר לתוך העלילה ונותן הצצה לנאמברים המוזיקלים שעוד נראה (ונשמע) בסרט.

יחד עם הטריילר, קיבלנו את הפוסטר הראשון של הסרט:

אם לא יקרה משהו, נראה ש-“מרי פופינס חוזרת” יחזיר את אותה ההרגשה של קודמו, בהומור המוזר, באפקטים החזותיים ובהרגשה הכללית של כל הסרט. נראה גם שלבלאנט ולמירנדה יש כימיה נפלאה שלא תבייש את הכימיה שהייתה לפני 54 שנים לאנדרוס ולואן דייק. לסרט יש עוד דרך ארוכה בשביל להגיע קרוב לרמת קודמו, אבל, הסימנים שראינו בינתיים בלי ספק מעודדים.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה